Advert

AĞA’DAN MİLLİ GÜREŞÇİYE ÖDÜL

Alaçamlı Milli Güreşçi Samet Ak, 19. Akdeniz Oyunları’nda serbest stil 74 kiloda gümüş madalyanın sahibi olarak ülkemizi ve ilçemizi gururlandırdı.

AĞA’DAN MİLLİ GÜREŞÇİYE ÖDÜL

Alaçam Ziraat Odası ve Muhtarlar Derneği tarağından düzenlenen tarım festivali ve yağlı pehlivan güreşlerinin ağa’sı Turgut Şahin’den Alaçamlı Milli Güreşçi Samet Ak’a başarılarından dolayı 10.000 TL nakit para ödülü vererek başarılarının devamını diledi.

28 Haziran 2022 Salı günü akşamı saat 20.00’de canlı olarak yayınlanan müsabakalar Cezayir’in Oran kentinde düzenlendi. 19. Akdeniz oyunlarında Türkiye’yi ve ilçemizi temsil eden Samet Ak, yapmış olduğu müsabakalar neticesinde ikinci olarak ülkemize gümüş madalya ile döndü.

Alaçam Ziraat Odası ve Muhtarlar Derneği tarağından düzenlenen tarım festivali ve yağlı pehlivan güreşlerinin ağa’sı Turgut Şahin, Türkiye’mizi, Samsun’umuzu ve Alaçam’ımızın adını Dünya’ya duyurarak üstün başarısından dolayı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum dedi.

Ayrıca 13 Temmuz 2022 Çarşamba günü Geyikkoşan güreş alanından yapılan müsabakalarda Yukarısoğukçam köyünden kolu kırılan sporcu Cafer Can’ın ailesine 5 bin TL nakit para yardım etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI