Advert

ALAÇAM’DA ‘YAZ FUTBOL OKULU’ BAŞLADI

Alaçamspor ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Geleneksel Yaz Futbol Okulu’ 8-13 yaş grubu Yaz Futbol Okulu’na kayıtlı yaklaşık 100 çocuk antrenmanlarını görevli antrenörler eşliğinde Alaçam Şehir Stadında antremanlara başladılar

ALAÇAM’DA ‘YAZ FUTBOL OKULU’ BAŞLADI

Alaçamspor Başkanı Özcan Nazlım: Alaçamspor ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ile birlikte düzenlediğimiz Gençlik Spor İlçe Müdürlüğünün katkılarıyla 8-13 yaşlarındaki çocuklarımıza yaz futbol okulu çalışmalarına devam etmekteyiz. Yaklaşık 100’e yakın kursiyer öğrencimizi Ahmet Karadağ, Erol Ceylan ve Ömer Karahan hocalarımızın teknik sorumluluklarında çalışmalarına başlamışlaradır.

Başkan Nazlım: Çocukların tatillerini güzel ve verimli bir şekilde değerlendirmeleri için yaz futbol okulu düzenlediklerini belirterek, Kıymetli yavrularımızın yaz tatilini hem bedeni hem de fikri olarak güzel süreçte değerlendirmeleri adına ‘Geleneksel Yaz Futbol Okulu’nu  açılışını yapıyoruz dedi.

Alaçam Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ersin İleri: Müdürlüğümüz tarafından düzenlediğimiz birçok etkinliklerle çocukların sosyal, sportif yaşamlarına ve eğitimlerine katkı sağladıklarını dile getirerek “Kurum olarak pandemiden sonra çocuklarımızın yaz tatillerinde yalnız bırakmayalım istedik. Bir araya gelsinler istedik.  Bir taraftan tatillerini yapsınlar ama bir taraftan da spor yapsınlar istedik. Kursumuza yaklaşık 100 öğrenci kayıt yaptırdı. Bir ay süresince yaz spor okulumuz devam edecek. İnşallah gelecekte Alaçamspor’a buradan aday çıkar. Kurumum adına kıymetli velilerimize, ailelerimize çok teşekkür ediyorum. Emeklerine sağlık. Çocuklar gözümüzün nuru, Biz de çocuklarımızın sosyal yaşamlarına, spor yaşamlarına  ve eğitimlerine düzenlediğimiz birçok etkinlikle katkı sağlamaya çalışıyoruz. Çocuklarımızın fikri, zihni ve bedensel gelişimi hepimizin sorumluluğunda,  yavrularımız, hocalarımız ve ailelerimiz için hayırlı, uğurlu olsun.” ifadelerine yer verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI