Advert

ALAÇAM BELEDİYESİ TARAFINDAN KONSER DÜZENLENDİ

Alaçam Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Sünnet Şöleni Konseri kapsamında Türk Halk Müziği’nin güçlü seslerinden Sevcan ORHAN ve Ses Sanatçısı Serdar KIDIL Alaçam Cumhuriyet Meydanında sahne aldı.

ALAÇAM BELEDİYESİ TARAFINDAN KONSER DÜZENLENDİ

Yüzlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen konserde kendine has ses rengiyle vatandaşlara keyifli bir gece yaşatan Sevcan Orhan’nın okuduğu türkülere vatandaşlar da hem oyunlarıyla hem de söyleyerek eşlik ettiler. Yaklaşık üç saat süren konserde doyasıya eğlenen vatandaşlar güzel bir gece yaşadılar. Birbirinden güzel parçalar seslendiren Sanatçı Serdar Kıdıl sahne performansıyla hemşerilerinden tam not aldı. Sanatçılar Sevcan Orhan ve Serdar Kıdıl’a Belediye Başkanı İlyas ACAR tarafından katılımlarından dolayı günün anısına çiçek ve plaket takdim etti.

Belediye Başkanı İlyas Acar; 31 Mart 2019 Seçimlerinde belirtiğimiz üzere ilçemize en kısa süre içerinde doğalgaza kavuşturacağız demiştik ve kavuşturduk. Bizlerden katkılarını esirgemen Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli'ye, Samsun Milletvekillerimiz Sayın Çiğdem Karaaslan ve Sayın Orhan Kırcalı’ya Milliyetçi Hareket Parti Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz’a ve Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyemiz Sayın Hüseyin Ediz’e teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Yüce Allah’ın izniyle Fatih Mahallemiz bu yıl itibariyle doğalgaza kavuşturuyoruz. Doğalgaz yapım çalışmaları tamamlanan mahallelerimiz 4 km sıcak asfalt ve 4 km beton kaldırım çalışmalarını gerçekleştirdik. Kızlan ve Yenice Mahallerimize halı saha tesisimizi kazandırarak ve halkımızın hizmetine sunduk. Pazaryerimizi kapatarak milletimizin talebini gerçekleştirdik. Belediye hizmet binamızı tamirat ve tadilat çalışmalarını geçirdik. Geyikkoşan Sosyal Tesis projesini tamamladık ve halkımızın en kısa süre içerinde hizmetine sunmayı planlıyoruz. Bu yıl içesinde mahallerimize 35 km daha sathi kaplama asfalt yol çalışması yapacağız. Şehir İçi minibüs garajı projesi tamamladık ve önümüz ay itibariyle açılışını gerçekleştireceğiz. Bugüne kadar 400 km stabilize yol ve 80 km sathi kapmama asfalt çalışması gerçekleştirdik. İlçemizin şehir mezarlığını yeniledik. İnşallah ilçemize yakışan bir otogar çalışmasını da gerçekleştireceğiz. Kapalı Pazaryeri, Drama Köprüsü, Anneler Parkı, kanalizasyon ve arıtıma tesisi bunlarda bizim ortaya koyduğumuz projelerdir. Bugüne kadar benimle birlikte mücadele eden kıymetli Belediye Meclis Üyelerim, mesai arkadaşlarım ve bizlere katkı sağlayan bütün herkese sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.” dedi.

Alaçam Belediyesi tarafından yapılar konsere; Alaçam Belediye Başkanı İlyas ACAR, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Edis, MHP Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna, AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Hasan Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP İlçe Başkanı Orhan Sancak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Emekli Danıştay Üyesi ve PTT Eski Genel Müdürü Osman Tural, İlçe Milli Eğitim Müdür Serhat Murat Karagöl, Alaçam Öğretmenevi ve ASO Müdürü Hüseyin Kara, ALDEF Genel Başkanı Yardımcısı Hüseyin Demircan, Samsun Ülkü Ocakları Başkanı Gökhan Yaşar, Alaçam Spor Kulübü Başkanı Özcan Nazlım, Alaçam Baro Başkanı Av. Arif Kır, Belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI