Advert

ALAÇAMSPOR BOCCE TAKIMI MİLLİ TAKIM SEÇMELERİNDE

27-28 Temmuz Volo ve 29-30 Temmuz Raffa Milli takım seçmelerine katılmak üzere Alaçamspor Bocce takımı sporcuları Gülcan Gündoğdu, Selma Kalanç, Rabia Nur Uzunay ve Gülistan Keleş Ankara kahramankazan’a yola çıktı.

ALAÇAMSPOR BOCCE TAKIMI MİLLİ TAKIM SEÇMELERİNDE

Raffa ve Volo branşlarında yapılan Türkiye Şampiyonasında Samsun iline Türkiye dereceleri getiren Alaçamspor bocce takımı sporcuları Milli takım seçmelerine davet edildiler.

Kadınlar Volo Avrupa şampiyonası, U-18 ve U-23 Volo dünya şampiyonası seçmelerini kazanan sporcular 31Ağustos 4 Eylül tarihleri arasında Ljubljana/Slovenya da yapılacak Şampiyonaya katılacaklar.

Gençler Raffa Dünya şampiyonasını seçmelerini kazanan sporcular 19-25 Eylül tarihleri arasında italya Roma da yapılacak şampiyonaya katılacaklar.

Beden eğitimi öğretmeni ve Bocce Milli takım antrenörü Gökhan Bozdemir Bocce federasyonunun 2021 faliyet yılında Bocce’nin Volo, raffa ve petank branşlarında yapılan Türkiye Şampiyonalarında birçok Türkiye  dereceleri kazandık.Bu üç branşta sporcularım milli takım seçmelerine davet edildi. Aylarca süren çalışmalarımızın inşallah karşılığını alırız. Bu köy çocukları çok küçük yaştan beri çok emek verip çok çalıştılar. En büyük arzumuz milli takım ile beraber ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI