Advert

YAKAKENT’TE GRUP YOLLARI ASFALTLANIYOR

Durmadan yorulmadan hizmete devam ettiklerini belirten Başkan Hüseyin Kıyma, gönül belediyeciliği anlayışı ile çalışmaların devam edeceğini söyledi.

YAKAKENT’TE GRUP YOLLARI ASFALTLANIYOR

Samsun Büyükşehir Belediyesi ile ortak çalışma programı kapsamında başlatılan grup yollarının asfalt kaplama çalışmaları doğrultusunda; Büyükkırık ve Sarıgöl grup yolunun 1. kat sathi kaplama asfalt çalışmalarını, meclis üyelerimiz Turan Çakır, Naile Yetmişbir, AK Parti İlçe Başkanımız ve meclis üyemiz Saliha Korkmaz ile birlikte yerinde inceledik.

Bizlere memnuniyetini sunan değerli Büyükkırık Mahallesi Muhtarımız Sabri Baş'a ve Sarıgöl Mahallesi Muhtarımız Yılmaz Er'e ve kıymetli hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Çalışmalarda emeği geçen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir’e, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram’a, Genel Sekreter Yardımcısı Metin Köksal’a, Yol Yapım Bakım ve Onarım Daire Başkanı Ahmet Bayır’a, Alaçam Yakakent Şube Şefi Mustafa Anıl Aydın’a, Saha Şefi Berkay Örs’e ve ekibine teşekkür eder, Büyükkırık ve Sarıgöl mahallemiz ile ilçe halkımıza hayırlı olmasını dilerim.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI