Advert

DĞA SPORLARI KULÜBÜ ÜYELERİ CEVİZDİBİ KANYONUNDA

Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü yaz sezonunun eşsiz güzelliği olan Ağustos ayının sıcaklığından bunalan kulüp üyeleri hafta sonu doğa, spor, etkinlik, kamp, yürüyüş gibi aktiviteler yaparak güzel bir hafta sonu geçirerek haftaya zinde başlamamın h

DĞA SPORLARI KULÜBÜ ÜYELERİ CEVİZDİBİ KANYONUNDA

Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü olarak Ağustos ayının ikinci haftası Yakakent Gündüzlü Mahallesi Cevizdibi Kanyonu'na kamp kurarak gönüllerince eğlenip stres attılar. Kulüp üyeleri ile birlikte gün boyu yapılan etkinlik ve yürüyüşler sonrası Kulüp lideri Kadir Demir günü şöyle değerlendirdi; Yazın sıcağında, buz gibi suyun ve harika doğanın tam ortasında olmak anlatılmaz yaşanır diyerek daha önce etkinliğimize katılamayan üyelerimizle yine, yeni, yeniden Cevizdibi Kanyonu'nu keyifle adımladık.

Kulüp üyelerimiz ile birlikte Gündüzlü Mahallesi Cevizdibi Kanyonu'na kamp kurarak haftanın yorgunluğunu üzerimizden attık, her hafta sonu kulüp üyelerimiz ile birlikte başka başka yerlere giderek doğa ile baş başa kalıyoruz. Yapmış olduğumuz etkinlik ile bizleri yalnız bırakmayan üyelerimize sonsuz teşekkür ederim dedi.

Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulüp lideri Kadir Demir, Doğa Sporları Kulübü olarak bizlere desteğini esirgemeyen Başta Alaçam Ziraat Odası Bakanı Hüseyin Bedir’e, Ziraat Odası Geyikkoşan Ağası Turgut Şahin’e ve Kaya Yapı inşaat sahibi Kaya Asan’a katkı sağlayan her kese çok teşekkür ediyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI