Advert

BOCCE MİLLİ TAKIM SPORCULARI KURUM MÜDÜRLERİNİ ZİYARET ETTİ

Alaçamspor Bocce takımı sporcuları Milli eğitim Müdürü Serhat Murat Karagöl ile Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ersin İleri’ye desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular.

BOCCE MİLLİ TAKIM SPORCULARI KURUM MÜDÜRLERİNİ ZİYARET ETTİ

6-9 Ekim 2022 de Palma del Mallorca İspanya’da yapılacak Bocce petank Gençler ve Ümitler Avrupa Şampiyonasında 7 sporcu ile Alaçam’ı, Samsun u ve Türkiyeyi temsil edecek milli sporculara çeşitli hediyeler veren Kurum Müdürleri tebrik ederek  başarılar diledi.

Beden eğitimi öğretmeni ve Bocce Milli takım antrenörü Gökhan Bozdemir çok uzun zamandır Bocce dalında sporcu yetiştiriyoruz. Avrupa Şampiyonasına gidecek Türk milli takımının Gençler kategorisinde 4 sporcunun 3 ünü aldık. Ümit Milli takımının tamamını Alaçamspor bocce takımdan oluşturduk. Bocce deyince Türkiye’nin merkezi Alaçam denmeye başlandı. Alaçam’da milli sporcu sayımızı 12 ye çıkardık. Avrupa Şampiyonasında hepsi Alaçam’ın köylerinde oturan 7 sporcumuz ile ülkemizi temsil edeceğiz. Sporcularımla gurur duyuyorum, çok emek verdik. Allaha şükrediyoruz. Emeklerimizi boşa çıkarmadılar. Amacımız memleketimizin gençlerine mümkün olduğu kadar faydalı olabilmek ve hepsinin meslek sahibi olmalarına yardımcı olmak olacak. Sporcularımızın buralara gelmesinde emeği ve desteği olan başta Samsun milletvekili Sayın Çiğdem Karaaslan hanımefendiye, Alaçam belediye  Başkanı Sayın  İlyas ACAR’beye  ve İlçe Spor Müdürü Sayın Cansu Keskin Karaaslan hanımefendiye, Ak parti İlçe başkanı Sayın Hasan Özdemir beye, Ziraat Odası Başkanı Sayın Hüseyin BEDİR beye, TTİ İntertim Kereste Fabrikası Müdürü Sayın Zergün Deliorman Demirci hanımefendiye, Sayın Aydın Turhan beye, Alaçamspor Başkanı Sayın Özcan Nazlım beye, Sayın Zekai Özmutlu beye, Sayın Mehmet Oyar beye ve değerli Alaçamlı hemşerilerime şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI