Advert

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ AĞAR’DAN ALAÇAM ZİYARETİ

Samsun il Milli Eğitim Müdürlüğüne görevlendirilen ve geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile asaleten ataması yapılan Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Ağar İlçe ziyaretlerine devam ediyor.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ AĞAR’DAN ALAÇAM ZİYARETİ

30 Temmuz 2022 tarihinde Samsun İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Dr. Murat Ağar ve Alaçam ilçe Milli Eğitim Müdürü Serhat Murat Karagöl, Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman’ı makamında ziyaret ettiler.

Gerçekleştirilen sohbetin ardından, Kaymakam Zaman, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Ağar’a teşekkür etti.

Daha sonra Alaçam Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret eden Ağar İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat Murat Karagöl’den yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne görevli, Şube Müdürleri, Şefler ve diğer çalışanlarla tanıştı. İl Milli Eğitim Müdürü Ağar Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarına yaptıkları çalışmalarda başarılar diledi. Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürü  Serhat Murat Karagöl ziyaretlerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Ağar'a teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Ağar, Alaçam ziyaretleri kapsamında yapılan çalışmalar ve yürütülen projeler doğrultusunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat Murat Karagöl’e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI