Advert

VALİ DAĞLI, “MİSAFİRLERİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAYALIM”

Samsun Valisi Zülkif Dağlı 40 Bin Esnafımıza seslenerek ‘Misafirlerimizi En İyi Şekilde Ağırlayalım’ Mesajı

VALİ DAĞLI, “MİSAFİRLERİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAYALIM”

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, 12 Ağustos 2022 tarihinde Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Lokantacılar Odası, Fırıncılar Odası, Şoförler ve Otomobilciler Odası ve Servis İşletmecileri Odası başkanlarıyla yaptığı toplantının ardından ilimiz genelindeki 40 bin esnafımıza bir mesaj göndererek, 30 Ağustos-4 Eylül 2022 tarihleri arasında Samsun’un ev sahipliğinde düzenlenecek dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Teknofest Karadeniz için ilimize gelecek misafirlerimizi en kaliteli hizmetle en iyi şekilde ağırlayacaklarına inandığını dile getirdi.

Vali Dağlı mesajında; “Değerli Esnafımız, 30 Ağustos-04 Eylül tarihleri arasında Samsun olarak dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Teknofest Karadeniz’e ev sahipliği yapıyor olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Şehrimize getireceği hareketlilikle esnafımıza da büyük bir katkı sağlayacak festival süresince ortaya koyacağımız güzel ev sahipliği ve kaliteli hizmetin, misafirlerimizin ileride ilimizi yeniden ziyaret etmeleri noktasında önemli bir kazanım olacağına ve bu konuda gereken hassasiyeti göstereceğinize inanıyor, hayırlı işler, bereketli kazançlar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Vali Dağlı konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede ayrıca, dört mevsim turizm avantajları ile Karadeniz Bölgesi’nin dünyaya açılan kapısı olan Samsun’un, eşsiz doğası, zengin tarihi ve kültürel varlıklarıyla yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmeye devam ettiğini ve Teknofest’in de Samsun’un marka değerinin ne denli yüksek olduğunun bir kez daha kanıtlandığı önemli bir etkinlik olacağını belirtti.

Misafirlerin beklentilerini göz önünde bulunduran ülke ve şehirlerin turizm konusunda pozitif anlamda ayrıştığını açıklayan Doç. Dr. Zülkif Dağlı, “En kaliteli ve en modern olanaklar sağlansa dahi insan faktörü bir şehrin tanıtımı açısından belki de en önemli başlık olarak dikkat çekiyor. Bizler gittiğimiz yerlerde ne bekliyorsak daha fazlasını misafirlerimize yansıtmalıyız. Tüm vatandaşlarımız ve esnaflarımızın birer gönüllü turizm elçisi gibi hareket etmeleri orta ve uzun vadede şehrimizde turizmin daha da gelişmesine katkı sağlayacaktır. Misafirlerimizin ihtiyaçlarını gözeten yaklaşımımızı Teknofest Karadeniz sürecinden sonra da sürdürmemiz bizler için çok önemli bir kazanım olacaktır.” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI