Advert

TURGUT AĞA’DAN OĞLUNA GÖRKEMLİ DÜĞÜN

Alaçam Ziraat Odası ve Muhtarlar Derneği taraşında düzenlenen Tarım Festivali ve Yağlı Pehlivan Güreşlerinde üç yıldır üst üste güreş ağası seçilen Turgut Şahin’in gelini Kader Taşova ile oğlu İlkay Şahin, peri masalı gibi bir düğün töreniyle hayatını Sal

TURGUT AĞA’DAN OĞLUNA GÖRKEMLİ DÜĞÜN

MİSAFİRLERİ KAPIDA KARŞILADILAR

Salon Yeşilyurt’ta Kız tarafı Döndü ve Nurhan Taşova çifti ve Erkek tarafından Habibe ile Turgut Şahin ile birlikte misafirleri kapıda karşılarken, davetliler de düğün alanına girerken Taşova ve Şahin ailelerini tebrik ettiler.

Taşova ve Şahin aileleri gelen misafirlerin masalarını ziyaret ederek hoşgeldiniz dileklerini sundular. Saat:20.00’de Düğün salonuna alkışlar arasında giren çiftler davetlilerden bolca alkış aldı. Çiftlerin Nikahları kıyıldıktan sonra ilk dansları ile eğlence başladı. Davul Zurna ekibinin saatlerce çaldığı oyun havaları büyük beğeni topladı. Gece geç saatlere kadar devam eden düğünde çiftler ve misafirler gönüllerince eğlendiler.

Alaçam Ziraat Odası ve Muhtarlar Derneği taraşında düzenlenen Tarım Festivali ve Yağlı Pehlivan Güreşlerinde üç yıldır üst üste güreş ağası seçilen Turgut Şahin: Uzaktan ve yakından gelen bütün misafirlerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak mutluluğumuz paylaşan, çiçek gönderen, sosyal medya üzerinden sevincimizi paylaşan, bizzat düğünümüze katılarak bizleri onurlandıran tüm dostlarıma teşekkür ederim dedi. Çiftlere ömür boyu mutluluklar dileriz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI