Advert

ALAÇAMLI İŞ İNSANLARINDAN ALAÇMSPOR’A TAM DESTEK

İstanbul Tuzla’da yaşayan Alaçamlı iş insanları ile bir araya gelen Alaçamspor Başkanı Özcan Nazlım ve yönetim kurulu üyesi Aziz Kaya kahvaltı programında buluştular.

ALAÇAMLI İŞ İNSANLARINDAN ALAÇMSPOR’A TAM DESTEK

İstanbul Tuzla’da yaşayan Alaçamlı iş insanları ile 22 Ağustos 2022 Pazartesi günü bin araya gelerek Alaçamspor’a her zaman destek vereceklerini söylediler. Alaçamspor Başkanı Özcan Nazlım, Kulübümüz için birlik ve beraberlik kahvaltısında İstanbul Tuzla'da iş insanları ile bir araya geldik. Alaçamspor'a her türlü desteği sunacaklarını belirttiler. Alaçamspor Başkanı Özcan Nazlım katılım sağlayan iş insanlarına atkı, forma ve bayrak hediye ederek teşekkür etti.

Alaçamspor Başkanı Özcan Nazlım, Başta Alaçam’ın gururu PTT eski genel Müdürü ve Danıştay üyesi Osman Tural’a, Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir’e, Alaçam Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sönmez’e, Alaçam Esnaf Odası Başkanı Vedat Özyılmaz’a, Alaçam Ziraat Odası Ziraat Odası ve Muhtarlar Derneği Başkanlığı tarafından organize edilen güreşlerde üst üste üç yıl Geyikkoşan Güreş Ağası olan Turgut Şahin ve İstanbul’daki kahvaltı programını tertip eden İş İnsanı Şükrü İnanır olmak üzere çok sayıda iş insanının katıldığı kahvaltı programında Alaçamspor Başkanı Özcan Nazlım, 02 Eylül 2022 Cuma günü akşamı Zafer Düğün Salonunda yapılacak olan “birlik ve beraberlik” yemeğine herkesi davet ederek bu gecede hep birlikte olmaktan onur ve gurur duyacağız dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI