Advert

CHP’DEN EĞİTİM-İŞ ALAÇAM TEMSİLCİLİĞİNE ZİYÂRET ETTİ

CHP Parti Meclisi üyesi Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, CHP Alaçam İlçe Başkanı Fuat Canbaz ve beraberindeki heyet EĞİTİM-İŞ Alaçam Temsilciliğini ziyaret ettiler

CHP’DEN EĞİTİM-İŞ ALAÇAM TEMSİLCİLİĞİNE ZİYÂRET ETTİ

CHP Parti Meclisi üyesi Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, CHP Parti Meclisi Üyesi Kastamonu Milletvekili Hasan Balta,  Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Bursa Milletvekili Yüksel Özkan, Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türker, CHP Alaçam İlçe Başkanı Fuat Canbaz ve beraberindeki heyet EĞİTİM-İŞ Alaçam Temsilciliğini ziyaret ettiler.

Ziyâret sırasında Öğretmenlik Meslek Kanunu başta olmak üzere eğitimin ve eğitim çalışanlarının sorunları ve sorunlara yönelik çözüm önerileri üzerine karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

Ziyarette söz alan EĞİTİM-İŞ Alaçam Temsilciliği Başkanı Volkan Çetin, CHP heyetine: "Nazik ziyaretiniz için çok teşekkür ederiz, hoşgeldiniz." diyerek sözlerine başladı. Devamında Volkan Çetin "Biz Mustafa Kemal ATATÜRK'ü Başöğretmenimiz olarak gören bir sendikayız. Bizim için eğitimin dayanması gereken temel değerler Cumhuriyet değerleridir. Eğitim; laik, çağdaş, bilimsel, kamusal, parasız, karma, ulusal değerlere göre şekillenmelidir.

Eğitimde en önemli konulardan biri de liyakat meselesidir. Liyakat sahibi olmayan yöneticilerin her alanda olduğu gibi eğitimde de çözümün değil sorunun kaynağı oldukları ortadadır. Bu nedenle bizden olsun anlayışını değil liyakatli olsun anlayışını benimsemiş bir sendikayız." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI