Advert

KAYMAKAM KILIÇ HAVELSAN STANDINDA

Yakakent Kaymakamı Abdussamed Kılıç; TEKNOFEST heyecanı yaşayan öğrencilerimizle bugün Samsun Çarşamba Havalimanında HAVELSAN’da bir araya geldik.

KAYMAKAM KILIÇ HAVELSAN STANDINDA

Samsun'da 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 100. yılında TEKNOFEST Karadeniz etkinlikleri kapsamında Samsun Çarşamba Havaalanında, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile T3 Vakfı Başkanı Selçuk Bayraktar'ın katılımı ile açılışı yapılan ve ziyaretçilerini ağırlayan TEKNOFEST Karadeniz Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivaline büyük ilgi.

Yakakent Kaymakamı Abdussamed Kılıç; Kaymakamlığımız ve HAVELSAN işbirliği ile bu sene TEKNOFEST heyecanı yaşayan öğrencilerimizle bugün Samsun Çarşamba Havalimanında başlayan Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST’de bir araya geldik. Öğretmenleri eşliğinde başta HAVELSAN standı olmak üzere etkinlik alanındaki diğer stantları gezen öğrencilerimiz günümüz ve geleceğin teknolojileri hakkında bilgi sahibi oldu yerli ve milli teknolojiyi yakından görmenin heyecanını yaşadılar. Her şey onların gözlerindeki ışıltı için dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI