Advert
Advert
Advert

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ DEMİRCAN'DAN ALAÇAM VE YAKAKENT ZİYARETİ

AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Alaçam ve Yakakent İlçe Başkanlıklarını ziyaret ederek Meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ DEMİRCAN'DAN ALAÇAM VE YAKAKENT ZİYARETİ

AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, önce Alaçam AK Parti İlçe Başkanlığı binasında İlçe Başkanı Hasan Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Göndemdeki konular ile ilgili görüş alış verişinde bulundular. Daha sonra Alaçam Devlet Hastanesini gezerek Başhekim Dr. Radi Şen’den kurum hakkında bilgiler aldı. Buradan Alaçam lise caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret ederek bereketli kazançlar diledi. Alaçam Pazar yerinde her Çarşamba günü kurulan Pazar yerinde hem esnafla hem de vatandaşlarla sohbet eden Demircan, buradan Yakakent ilçesine geçti.  

Yakakent AK Parti İlçe Başkanlığı binasında İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma ve AK Parti İlçe Başkanı Saliha Korkmaz ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. İlçe Başkanlığında bir araya gelen Demircan, Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma’dan yapılan çalışmalar ve yapılacak olan projeler hakkında bilgi aldı. AK Parti Yakakent İlçe Başkanı Saliha Korkmaz’da İlçe Başkanlığı olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Demircan, Yakakent Kaymakamı Abdussamed Kılıç, Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma ve AK Parti İlçe Başkanı Saliha Korkmaz ile birlikte Yakakent Toplum Sağlığı Merkezi ve Aile Hekimlerini ziyaret ettiler. Yakakent’te de esnafları gezerek çalışmalarında başarılar dilediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU