Advert

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KARAGÖL’DEN "İLKÖĞRETİM HAFTASI" MESAJI

Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat Murat Karagöl: 222 Sayılı İlköğretim ve Eğitim Kanunu'nun 51. Maddesi ile her yıl eylül ayının 2. haftası "İlköğretim Haftası" olarak kabul edilmiştir. Bugün yeni bir eğitim öğretim yılına başlamanın heyecanı ve mutl

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KARAGÖL’DEN

Kıymetli Meslektaşlarım,

 "Öğretmenler! Yeni nesli, cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcileri, sizler yetiştireceksiniz. Ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır. Eserin kıymeti, sizin maharetiniz ve fedakârlığınız derecesiyle orantılı olarak hayat bulacaktır." sözünden hareketle bundan önce olduğu gibi bundan sonra da öğrencilerimizin yetişmesinde göstereceğiniz fedakârlık ve gayretten hiçbir kuşkumuz yoktur.

Her Şeyin En Güzeline Layık Olan Değerli Öğrencilerimiz,

Sizler okuyan, anlayan, araştıran, düşünen, sorgulayan, çözümcül eleştirilerde bulunan, günceli çağdaş yaklaşımlarla değerlendiren, yenilikçi, bilimi ve teknolojiyi yararlı bir şekilde kullanan, milli ve manevi değerlerimize bağlı, insan haklarına saygılı, evrensel değerleri özümsemiş, kendine güvenen bireyler olarak yetiştiğiniz müddetçe ülkemiz ve insanlık adına büyük bir kazanım olacağınızı aklınızdan çıkarmayın. Sizler sayesinde milletimiz, ülkemiz ve insanlık yücelecektir.

Saygıdeğer Velilerimiz,

Bugün, çocuklarınızı okulla buluşturmanın heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Sizin çocuklarınız, bizim çocuklarımızdır. Şunu biliniz ki bizlere emanet ettiğiniz en değerli varlığınızın ağır sorumluluğunu, omuzlarımızda ve yüreğimizde hissediyoruz. Bizlere emanetiniz olan evlatlarınızı, hayata beraberce hazırlayacağız. Şimdiye kadar öğretmen ve öğrencilerimize verdiğiniz destek ve gösterdiğiniz özveri için teşekkür ediyor, bundan sonra da desteklerinizi yanımızda hissedeceğimize inanıyoruz.

Okullarımızda yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde ilçe merkezinde bulunan okullarımızın doğalgaz dönüşümünü ve bazı okullarımızın da tadilatlarını yaptırmış bulunmaktayız. Tüm bunları gerçekleştirirken bizlerle iş birliği yapan tüm kurum ve kuruluşlara, mesai mefhumu gözetmeden çalışan arkadaşlarıma ve desteklerini hissettiğimiz herkese teşekkür ediyorum.

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı'nın, ilçemiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyor; huzur, mutluluk ve başarılarla geçmesini temenni ediyorum dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI