Advert

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE RESUL ÖZKURT ATANDI

Alaçam milli Eğitim Müdürlüğünde Görev Değişimi.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE RESUL ÖZKURT ATANDI

Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürütmekte iken avukatlık stajına başlaması nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden kendi isteğiyle 04 Ekim 2022 tarihi itibariyle ayrılması sonucu ilçe milli eğitim müdürlüğü görevine Resul Özkurt atandı.

Resul Özkurt, Alaçam Öğretmenevi Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekte iken 07 Ekim 2022 tarihi itibariyle Alaçam İlçe Millî Eğitim Müdürü olarak atandı.

Resul Özkurt kimdir: 1977 Alaçam doğumlu İlk orta ve liseyi Bafra'da, Üniversite eğitimini 19 Mayıs Üniversitesi Kimya Öğretmenliği ve Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde okudu. Aynı zamanda Siyaset Bilimi ve Kamu yönetimin de Yüksek lisans yapmakta.

Özkurt, Benden önce bu görevi layıkıyla yapmış olan Serhat Murat Karagöl kardeşime şükranlarımı sunarım. Bu görevimin ilçemiz ve eğitim camiamız için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Görevime başlamam dolayısıyla çiçek gönderme yerine öğrencilerimizin okuması için kitap bağışında bulunmanız bizleri ziyadesiyle memnun edecektir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI