Advert

ŞAMPİYONLAR HAVALİMANINDA ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

Avrupa Şampiyonu Alaçamspor Bocce Sporcuları Samsun Havalimanında Çiçekler İle Karşılandı

ŞAMPİYONLAR HAVALİMANINDA ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

Tarihinde ilk kez Avrupa Şampiyonu olan Bocce Genç Kız Milli Takımı Samsun Çarşamba Havalimanında çiçekler ile karşılandı.

6-9 Ekim 2022 tarihleri arasında İspanya'nın Palma del Mallorca kentinde düzenlenen Avrupa Ümitler ve Gençler (Kadın-Erkek) Petank Şampiyonası finalinde İngiltere’yi 13-8 yenerek altın madalyayı kazanan Genç Milli Takımımız tarihimizde ilk defa kızlarda Avrupa Şampiyonluğu kazandı. Genç Milli Takımımızın 4 sporcudan 3’ü Alaçamspor sporcusu Rabia Nur Uzunay, Demet Şahin, Büşra Nur Uzun'dan oluşan Milli Takımımız altın madalyayı kazanırken aynı zamanda Ümit Milli Takımımızın tamamı Alaçamspor'dan oluşan sporcularımız Aylin Emir, Selma Kalanç, Gülcan Gündoğdu, Fatmanur Alçin ile Milletler Kupası Avrupa 3.sü oldular.

Başarılı sporcularımızı Samsun Çarşamba Havalimanında çiçekler ile karşılayan Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci ve beraberinde Spor Şube Müdürü Olgay İnci ile Alaçam Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan sporcuları ve başarılı antrenör Gökhan Bozdemir'i tebrik ettiler.

İl Müdürü Dereci ile başarı öykülerini paylaşan sporcularımız, maddi manevi desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI