Advert

Hüseyin Bedir Güven Tazeledi

İlçemizde üye sayısı bakımından en büyük sivil toplum örgütü olan ziraat odası genel kurulu Ziraat Odası toplantı salonunda Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

Hüseyin Bedir Güven Tazeledi

Alaçam Ziraat Odası toplantı salonunda Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile Divan Kurulu oluşturuldu. Divan Başkanlığına Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Aydoğdu Üyeliğe İlçe Tarım Müdürü Mehmet Güreş, Esnaf Odası Başkanı Vedat Özyılmaz katılarak divan kurulu başkanına söz verildi. Divan Başkanı tarafından söz verilen yöneticiye gelir gider hesaplarının okunması ve gelecek yıllar için alınan kararların onaylanması için delegelerden onay alarak konuşmalara geçildi.

Açılış Konuşmasını Ziraat Odası Başkanı Hüseyin bedir yaparak katılımcıları bilgilendirdi, delegelerin güvenini kazanmaktan memnuniyet duyduğunu dile getirerek, "Sizlerin güvenine layık olmaya çalışacağım, 'keşke' dedirtmeyeceğim. Bu dönemde daha fazla hizmet edeceğim. Gördüğünüz gibi binamızın üçüncü ve dördüncü katlarının beton arma işlerinin tamamlandığını ve duvar örme durumuna geldiğini inşallah 2019 yılı içerisinde sizlerin hizmetine sunacağız, Yapacağım hizmetler neticesinde kazanan çiftçilerimiz olacak" diye konuştu.

Köy temsilcileri ve seçilen tüm delegeler, yanında muhtarlar ve daire amirlerinin yoğun ilgi gösterdiği kongreye Samsun Vali Yardımcısı Sezgin Üçüncü, İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, İlçe Tarım Müdürü Mehmet Güreş, Samsun Büyükşehir Belediyesi Alaçam Yakakent Saski Müdürü Aşkın Cansız, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Aydoğdu ve yönetim kurulu üyeleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Raif Vatan ve yönetim kurulu üyeleri,  Esnaf Odası Başkanı Vedat Özyılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis Üyesi Sebahattin Tural, AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Selahattin Alkan ve yönetim kurulu üyeleri, CHP İlçe Başkanı Fuat Canbaz ve yönetim kurulu üyeleri, MHP Alaçam İlçe Başkanı Erdinç Gül ve yönetim kurulu üyeleri, MHP Alaçam Belediye Başkan Adayı İlyas Acar, Muhtarlar ve üyeler katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN ACAR BELEDİYE PERSONELİ İLE İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
BAŞKAN ACAR BELEDİYE PERSONELİ İLE İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
BOCCE TAKIMINDAN ANLAMLI ZİYARET
BOCCE TAKIMINDAN ANLAMLI ZİYARET