Advert

ÖĞRENCİLERDER MÜFTÜ BAL’A ZİYARET

Alaçam Atatürk Ortaokulu ve Karayolları Kolin Fatih Ortaokul Öğrencileri tarafından ‘Mevlid-i Nebi İle Camiler ve Din Görevlileri Haftası’ Münasebetiyle İlçe Müftüsü Orhan Bal’ı Makamında Ziyaret Ettiler.

ÖĞRENCİLERDER MÜFTÜ BAL’A ZİYARET

Alaçam Atatürk Ortaokulu ve Karayolları Kolin Fatih Ortaokulunda öğrenim gören öğrenciler ve sınıf öğretmenleri ile birlikte Mevlid-i Nebi Camiler ve Din Görevlileri Haftası’ münasebetiyle İlçe Müftüsü Orhan Bal’ı makamında ve çalışan personelleri odalarında ziyaret ederek günlerini kutladılar.

Müftülük çalışmaları hakkında bilgi veren İlçe Müftüsü Orhan Bal, ‘’Toplumun geleceğe umutla bakabilmesi için insani erdemlerle donatılmış, her yönden iyi yetişmiş, ruhen ve bedenen dinamik bir gençliğe sahip nesiller yetiştirmek ve gençleri sahih dini bilgiyle buluşturmak gerekir. Bu da bizim vazifemiz ve görevimizdir. Bizler her zaman sizlerin yanındayız. Sizler ilminden her zaman istifade etmeye çalışın’’ dedi. İlçe Müftüsü Orhan Bal, ziyaretten dolayı Atatürk Ortaokulu ve Karayolları Kolin Fatih Ortaokul Öğrencilerine teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI