Advert

ALAÇAM'DA EKİM AYI PERSONEL TOPLANTISI YAPILDI

Alaçam İlçe Müftülüğü tarafından Ekim ayı personel toplantısı İlçe Müftüsü Orhan Bal başkanlığında Fatih Yatılı Erkek Kur’an Kursu konferans salonunda gerçekleştirildi.

ALAÇAM'DA EKİM AYI PERSONEL TOPLANTISI YAPILDI

Yukarı Soğukçam Mahallesi Camii imam hatibi Aslan Alagöz’ün Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan toplantı gündemdeki maddelerin görüşülmesi ile devam etti. İlçe Müftüsü Orhan Bal başkanlığında, şube müdürü, imam-hatipler, müezzin kayyımların katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda Müftü Bal, “Ülkemizin en ücra köşesinde dahi görevlerini icra eden, insanların doğumdan ölümüne kadar herkesin evine bir şekilde giren gönül erleriyiz.

Göreve başladığım günden bu yana İlçemize bağlı köyleri ve mahalleleri fırsat buldukça ziyaret ediyor, bu ziyaretler esnasında camilerimizi, kuran kurslarımızı da ziyaret etmeyi ihmal etmiyoruz. Din görevlilerimiz aracılığıyla sadece yetişkinlerin değil çocukların da camilerimizi sevmelerini sağlamak, dinimizi doğru bir şekilde öğrenmelerine destek olmak vazifelerimizin başında gelmektedir” dedi.

Geleceğimiz olan çocuklarımızı koruma adına başkanlığımızın oluşturduğu Gençlik, bağımlılık, engelli koordinatörlükleri ve aile irşat bürolarımız ile çeşitli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Burada siz görevlilerimize çok büyük görevler düşmekte. Bu duygu ve düşüncelerle harcadığınız mesai ve emek için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Toplantı, gündem konularının değerlendirilmesinin ardından personelin görüş ve önerilerinin dinlenmesiyle sona erdi. Emekliye ayrılan Şuayip Mete, meslektaşlarıyla vedalaşıp helalleşti, kendisine teşekkür belgesi verildi. İlçe Müftüsü Orhan Bal, emekli olan Şuayip Mete hocamıza sağlıklı ve huzurlu bir hayat diliyoruz dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI