Advert

İYİ PARTİ YAKAKENT İLÇE KONGRESİ YAPILDI

İYİ Parti Yakakent İlçe Başkanı Hamza Yakupoğlu Güven Tazeledi. İYİ Parti Yakakent İlçe Teşkilatı 1 Kasım 2022 salı günü saat: 11.00 de Belediye Çözüm Merkezinde 2. olağan kongresini yaptı.

İYİ PARTİ YAKAKENT İLÇE KONGRESİ YAPILDI

Başkanlık yarışına tek aday olarak giren mevcut Başkan Hamza Yakupoğlu oy birliği ile yeniden başkanlığa seçildi. Kongreye Samsun İyi Parti İl Başkanı Hasan Aksoy ve Yönetim Kurulu üyeleri, İYİ Parti İlçe Başkanları, CHP Yakakent İlçe Başkanı Hayri Kara, Saadet Partisi İlçe Başkanı Murat Durhat, Deva Partisi Yakakent İlçe Başkan Vekili Tarık Korkmaz, Demokrak Parti Yakakent Temsilcisi Emin Şensoy, Muhtarlar, Yakakent Halkı ve misafirler kongrede bulundular.

Tek adaylı yapılan kongrede mevcut Başkan Hamza Yakupoğlu yeniden Başkan seçilerek güven tazeledi.

Başkan Hamza Yakupoğlu konuşmasında şu ifadelere yer verdi: İYİ Parti’nin meşalesini Yakakent’te, zaferin kazanıldığı, kurtuluşun ve kuruluşun şehri olarak bu bayrağı Allah’ın izniyle ilk günkü heyecanla diktiğimiz gibi o günlerden bu günlere kadar getirdik. Tabi partilerde görev değişimleri kaçınılmazdır. Partiler sürekli olarak bir tık üstü hedefleyerek yönetim kurulu oluştururlar. Ve hiçbir zaman ben bugün bu görevi alayım küçülteyim mantığıyla particilik yapılmaz” dedi.

Yakupoğlu, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte Başkanlığına yeniden seçildiğimiz İYİ Parti’nin bundan sonraki süreçte kaldığımız yerden devam ederek üye sayımızı daha çok yükselterek emin adımlarla yolumuza yürüyeceğiz, yönetim kurulum olarak her daim partili partisiz her kesin gönlüne taht kurmaya devam edeceğiz dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI