Advert

ÖĞRENCİLERE ‘İNSANIN YARATILIŞ GAYESİ’ ANLATILDI

Samsun il Müftülüğü tarafından ilçemizdeki ortaokullar, Liseler, KYK ve Fatih Kur’an Kursunda gençlik buluşmaları çerçevesinde “İnsanın yaratılış gayesi” konulu konferans düzenlendi.

 ÖĞRENCİLERE ‘İNSANIN YARATILIŞ GAYESİ’ ANLATILDI

Alaçam gençlik koordinatörlüğü ve manevi danışmanlar eşliğinde gerçekleşen programlarda Samsun İl Müftülüğü vaizleri A. Cevdet Yediyıldz, H. Mehmet Akdoğan, Suzan Doğan, Firdevs Şana, Saliha Kurt, Mukaddes Sezgin, Nuray Kukula ve Meliha Aktürk tarafından “Yaratılış Gayesi” konulu sunum yapıldı. Gençlik Koordinatör ve Yardımcıları, Manevi Danışmanlarla istişare toplantısı yapılarak gençlik hizmetleri değerlendirildi.

Alaçam’da Ortaokul ve Lise düzeyinde öğrencilere Okulların konferans salonunda çok sayıda öğrenci ve öğretmenin katıldığı programa konuşmacı olarak Samsun İl Müftülüğü vaizleri A. Cevdet Yediyıldz, H. Mehmet Akdoğan, Suzan Doğan, Firdevs Şana, Saliha Kurt, Mukaddes Sezgin, Nuray Kukula ve Meliha Aktürk yapılan konuşmalarda, insanın yaratılış gayesinin Allah’a kulluk olduğunu kaydettiler. Yaratılan her şeyin Allah’ı anmamız için bir gerekçe olduğunu hatırlatarak, insanın dünyada başıboş olmadığını aktardılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI