Advert

KYK ÖĞRENCİLERİ, MİNİK KARDEŞLERİYLE GÖNÜL BAĞI KURDU

Samsun Kredi Yurtlar Kurumunda kalan üniversite öğrencileri, Alaçam Etyemez Alparslan Gül İlkokulunda eğitim gören kardeş öğrencileri ziyaret ederek onlarla gönül bağı kurdular.

KYK ÖĞRENCİLERİ, MİNİK KARDEŞLERİYLE GÖNÜL BAĞI KURDU

Samsun Kredi Yurtlar Kurumunda kalan üniversite öğrencisi gençler, “Sosyal sorumluluk projesi kapsamında daha önceden hazırlamış oldukları hediyelerle birlikte Alaçam Etyemez Alparslan Gül İlkokulunda eğitim gören kardeş öğrencileri ziyaret ederek onlarla gönül bağı kurdular. İlkokul öğrencilerle yakından ilgilenen KYK üniversite öğrencileri, aynı zamanda onlarla çeşitli oyunlar oynayarak güzel bir gün geçirdiler.

Konuyla ilgili konuşan Alaçam Etyemez Alparslan Gül İlkokulu Müdürü Ayhan Şahin, öğrencilerin iletişimlerini ve motivasyonlarını arttırmak için bu tür etkinlikler düzenlediklerini belirterek, "KYK Üniversite Öğrencileri, Minik Kardeşleriyle okulumuzda eğitim gören kardeş öğrencileri ziyaret ederek onlarla gönül bağı kurdular. Samsun ve Alaçam Yurt Müdürlüğü olarak öğrencilerimizle birlikte ilçemiz Etyemez Alparslan Gül İlkokulu öğrencilerini kardeş okul olarak ziyaret ettiler. Öğrencilerimizin farkındalığını artırmak, sosyal hayattaki ve kendi aralarındaki iletişimlerini artırmak için zaman zaman böylesine güzel faaliyetler yaparak gönüllerine dokunuyorlar. Bu faaliyetler öğrencilerimizin üzerinde olumlu tesirler bıraktığına inanıyoruz". dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI