Advert

BAŞKAN KIYMA, YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Yakakent Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Yol yapım bakım ve onarım çalışmaları kapsamında, Oğuz mahallesi ve Asmapınar Şahinli mahallerinde devam ediyor.

BAŞKAN KIYMA, YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Yapılan programlar dahilinde çalışan ekipler, acil olan bölgelere öncelik vererek asfalt onarım, bakım ve yama çalışmalarına devam ediyor. Ekipler, ilçe genelinde başlatılan üst yapı çalışmaları kapsamında hasar gören yollarda bakım ve onarım çalışmalarını yoğunlaştırdı. Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, tüm yollarda asfalt, yama ve onarım çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, mahallelerde başlatılan deforme olan yollarda çalışmalarını hızlandırdıklarını ihtiyaç duyulan yollarda asfalt çalışmaların devam edeceklerini söyledi.

Başkan Kıyma sözlerine şöyle devam etti, “İlçemizin her yerinde planlı bir şekilde, vatandaşımızın memnuniyetini ön planda olacak şekilde çalışmaları sürdürüyoruz. Üst yapıda  çözüm bekleyen sorunları bir bir gideriyoruz. Liman mahallemizde yapmış olduğumuz doğalgaz çalışmalarımız neticesinde bozulan yolların ve kaldırım çalışmalarının yanı sıra şehir merkezimizin dışında kırsal mahallelerimizde ve bağlantı yollarında yapmış olduğumuz ve yapacağımız çalışmalarla trafik akışını ve yaya ulaşımı daha güvenli kaliteli hale getiriyoruz. Ekiplerimiz ilçemizin her sokağında adım adım çalışıyor. Vatandaşlarımızla birlikte güçlü bir şekilde şehrimizin sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI