Advert

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ RESUL ÖZKURT'UN OKUL ZİYARETİ

Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine yeni atanan Resul Özkurt Okul ziyaretleri kapsamanda ilçe bulunan okulları tek tek gezerek yetkililerden bilgiler alıyor.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ RESUL ÖZKURT'UN OKUL ZİYARETİ

Okul kurum ziyaretleri kapsamında eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek öğretmen ve öğrencilerle bir arada olmak amacı ile okul ziyaretlerine devam eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Özkurt, ilçede bulunan okul ve okullarda yürütülen çalışmalar hakkında okul müdürlerinden bilgi aldıktan sonra sınıfları ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.

Daha sonra öğretmenler odasında okul idaresi ve öğretmenlerle bir araya gelen Özkurt, burada öğretmenlerle sohbet ederek ve görüş, önerilerini dinleyerek "Gücümüz yettiğince okullarımızı gezerek, öğretmenlerimizle, öğrencilerimizle bir araya geliyor öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin taleplerini dinliyoruz. Bize emanet edilen öğrencilerimizi nitelikli bir eğitim ile en iyi şekilde geleceğe hazırlamak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Eğitim ve öğretime katkı sağlayan tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ediyoruz" dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Özkurt, ilçede bulunan okullarda yürüttüğü çalışmalarından dolayı okul idaresi ve öğretmenlere teşekkür ederek bundan sonraki ziyaretlerin yukarı mahallelerdeki okulları yakından tanımak idareciler, öğretmenler ve öğrenciler ile yakından ilgilenerek talep ve isteklerini yerinde çözüme kavuşturmak istediklerini dile getirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI