Advert

SAYGI VE ÖZLEMLE ANDIK

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ebediyete intikalinin 84. Yıl dönümünde tüm Türkiye’de olduğu gibi Alaçam’da da törenlerle anıldı

SAYGI VE ÖZLEMLE ANDIK

Alaçam Cumhuriyet Meydanında Atatürk’ü anma ve çelenk sunma programına Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Belediye Başkanı İlyas Acar, daire amirleri, kamu kurum kuruluş yetkilileri, meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, öğrenciler, Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları ile birlikte Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreni ile başladı. Saat 09.00’da Çelenklerin anıta sunulmasının ardından 09.05’de 2 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

İkinci tören, Alaçam Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonunda Alaçam Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü tarafından hazırlanan programla devam etti. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının Okunması ile başlayan program Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri tarafından okunan şiirler ve slayt gösterileri ile devam eden programda çeşitli dallarda dereceye giren öğrencilere protokol üyeleri tarafından ödülleri verildi. Program Alaçam Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin birbirinden güzel şarkıları ile son buldu.

Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonunda yapılan programa Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Belediye Başkanı İlyas Acar, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yaşar Görmez, İlçe Emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Özkurt, daire amirleri, kamu kurum kuruluş yetkilileri, meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, öğretmenler öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI