Advert

İYİ PARTİ ALAÇAM İLÇE BAŞKANI DURSUN AYVAZ GÜVEN TAZELEDİ

Alaçam İYİ Parti 3. Olağan ilçe kongresini yaptı. Tek aday ve tek liste halinde yapılan kongrede İlçe Başkanı Dursun Ayvaz İlçe Başkanlığına devam dedi.

İYİ PARTİ ALAÇAM İLÇE BAŞKANI DURSUN AYVAZ GÜVEN TAZELEDİ

İYİ Parti İlçe Başkanlığı tarafından 13 Kasım 2022 Pazar günü Saat 13.00’da Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen program saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile devam etti. Kongre İlçe Başkanı Dursun Ayvaz’ın açılış konuşması ile başladı. Başkan Ayvaz; “2023 seçimleri arifesinde İYİ’ler ve cesurlar hareketi iktidara yürüyor. Bizler Alaçam için ne yapabiliriz de Alaçam’da bu partiyi bir adım daha ileri götürebiliriz diye her gün vatandaşlarla iç içe bir arada olma gayreti gösteriyoruz. Bizler, Türk Devleti’nin yanında olan İYİ, cesurlar hareketinin mensuplarıyız. Bizim sorumluluğumuz var. Bizim şehitlerimize, gazilerimize borcumuz var. Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kurulmuş cumhuriyetin bekçileriyiz biz. Mustafa Kemal Atatürk’ün göstermiş olduğu hedefe; hiç durmadan, yorulmadan, bıkmadan yürüyeceğimize sözümüz var. Bu sözün sorumluluğunu bilenler insan olmanın erdemi ile hareket edenler birbirini kırıp dökmeden birbirini incitmeden Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni yönetmeye talibiz. 

Başkan Ayvaz, Biz İYİ’ler olarak ''Zor günlerden geçtik. Aynı zamanda Türkiye de olduğu gibi ilçemiz de iktidara yürüyen bir parti olma yolunda emin adımlarla yolumuza yürüyoruz. Fakat kim ne derse desin bizler iyi parti ve millet ittifakı olarak iktidara yürüyoruz.'' dedi.

Samsun İYİ Parti İl Başkanı Hasan Aksoy ve ilçeleri siyasi parti temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşen kongrenin sonunda İlçe Başkanı açıklama yaptı; “Kongremize katılan sağlayarak bizleri onurlandıran tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. İlçemize ve Ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum, iyi ki varsınız.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI