Advert

ALAÇAM VE YAKAKENT ADIMLARINI DOĞA SPORLARI İLE BİRLİKTE ATACAK

Alaçam'dan sonra Yakakent’te de Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü ne kavuşuyor.

ALAÇAM VE YAKAKENT ADIMLARINI DOĞA SPORLARI İLE BİRLİKTE ATACAK

ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Demir'in, Onursal Başkanlığıyla hazırlıkları tamamlanan YAKAKENT KUZEY DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ kısaca “YAKUDAK” olarak adlandırılırken, Kulüp logosuyla şimdiden fark yaratacağının sinyallerini verdi. Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı olarak çalışmalarını yürütecek olan kulübün yönetim kurulu ve basın açıklaması şu şekilde: Başkan: Meltem Tunçay, Başkan Yardımcısı: Tarık Atalay, Genel Sekreter: Nihat Şen, Sayman: Sevinç Şensoy, Satınalma: Eda Uyanık, Disiplin Kurulu Başkanı: Elvan Arat Atalay, Denetleme Kurulu Başkanı: Mithat Sonkaya olarak belirlendi.

Yakakent Kuzey Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı Meltem Tunçay konu ile ilgili şu açıklamaları yaptı, Biz Yakakent Kuzey Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü'yüz. Doğaya olan sevgimizde samimiyiz. Tüketmek ve yok etmek için değil, yaşatmak ve korumak için varız. Kendi özgürlüğümüz kadar, diğer canlıların özgürlüklerine de saygılıyız. Doğanın bize sunduğu tüm kaynakları diğer canlılarla paylaştığımızın bilincindeyiz. Ormanlarımızın ve nehirlerimizin yaşadığımız dünyanın bir parçası olduğunu, onları sorumsuzca kullanma ve tüketme hakkımız olmadığı düşüncesindeyiz.

Eğer siz de, dağları, ormanları, kanyonlarını, vadileri, yaylalarını, dereleri kısacası büyüleyici doğayı keşfetmenin, onu yakından tanımanın keyfini yaşamak istiyorsanız, gelin adımlarımızı birlikte atalım. #YAKUDAK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI