Advert

MÜDÜR ÖZKURT’TAN OKUL ZİYARETLERİ

Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Özkurt, ilçemize bağlı en uzak okulları olan Kızlan, Pelitbükü Karacak ve Gümüşova İlkokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

MÜDÜR ÖZKURT’TAN OKUL ZİYARETLERİ

Okul ziyaretleri kapsamında beraberinde Şube Müdürü Uğur Menekşe ile birlikte köy okullarını ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkurt, ara tatil sonrası öğrencilere çeşitli hediyeler vererek eğitim çalışmalarında başarılar diledi.  Özkurt, sınıfları tek tek gezerek sıkıntıları ve okul hakkında okul müdürlerinden bilgiler aldı. Öğrenciler ve öğretmenlerle sohbet eden Özkurt, "Göreve başladığı  günden bugüne kadar merkez ve bağlı okulları devamlı ziyaret ettiğini belirterek, idarecilerin sorunlarını dinlediğini ve ortak çözüm için hep birlikte çalışma yürütmek istediğini söyledi.                

            Eğitim ve öğretimde başarıyı arttırmak için okulları yakından takip ettiklerini belirten Özkurt, "Eğitimde aksayan yönleri gidermek bizim öncelikli işimizdir. Bugün yaptığımız ziyaretler sadece fiziki inceleme ziyaretleri olmadı. Aynı zamanda öğretmen arkadaşlarımızla görüşüp sorunları hakkında bilgiler aldık. Okulları dolaşıp eksiklikleri yerinde görmeye çalışarak fikir alışverişinde bulunuyoruz dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI