Advert
Advert
Advert

ALAÇAM ZİRAAT ODASI ÇİFTÇİLERİ ANTALYA TARIM FUARINA KATILDI

Alaçam Ziraat Odası çiftçileri 23-26 Kasım tarihleri arasında yapılan Antalya Growtech Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarına katılarak yeni teknoljileri yerinde incelediler.

ALAÇAM ZİRAAT ODASI ÇİFTÇİLERİ ANTALYA TARIM FUARINA KATILDI

Fuara, Alaçam Yakakent Yerel Eylem Grubu Derneği, Alaçam Ziraat Odası Başkanlığı, Alaçam Muhtarlar Derneği ve Alaçam İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü işbirliği ile 23 - 26 Kasım tarihleri arasında Growtech Antalya Tarım Fuarına çiftçilerle katılarak yeni teknolojileri yerinde inceleme fırsatı buldular.

Avrupa'nın en büyük ikinci, dünyanın ise dördüncü büyük örtü altı (seracılık) sektörüne sahip olan Türk tarım sektörünün en güçlü ve en büyük fuarı, Antalya Growtech Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarına katılım sağlayan çiftçiler yeni teknolojilerin tanıtıldığı fuarda ekipmanlarını yenilemek isteyen çiftçilerimiz açısından oldukça rağbet gördü. Türkiye’nin dört bir katılım sağlanan tarımla uğraşan çiftçilerimiz fuarda bilgi alışverişi yapılmış olup yenilikler yerinde ziyaret edildi.

Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, dünyanın en büyük tarım sektörü fuarı, Growtech 21. Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarının, 23-26 Kasım 2022 tarihleri arasında global tarım sektörü profesyonellerini 21. kez Antalya'da bir araya getirdi. “ Alaçam Ziraat Odası ve Muhtarlar Derneği olarak bu senede çiftçilerimizi Antalya Tarım Fuarına katılım sağladık. Amacımız çiftçilerimizin her gün gelişen ve modernleşen tarım teknolojilerini yerinde görmesidir.“ dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU