Advert

KAPAKLI SAMSUN ALAÇAMLILAR DERNEĞİ GÖNÜLLERİ ISITIYOR

Kapaklı Samsun Alaçamlılar Derneği ‘’Sıcacık Bir İyilik’’ Projesi İle Gönülleri Isıtıyor

KAPAKLI SAMSUN ALAÇAMLILAR DERNEĞİ GÖNÜLLERİ ISITIYOR

Kapaklı Samsun Alaçamlılar Derneği Başkanı Mustafa Taşkıran, “Üşüyen Elleri, Titreyen Bedenleri, Soğuyan Gönülleri Tek Bir Şey Isıtabilir. “SICACIK BİR İYİLİK” kömür yardımıyla yeni bir projeyi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyor.

Kapaklı Samsun Alaçamlılar Derneği Başkanı ve “TAŞKIRAN GAYRİMENKUL” Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taşkıran ile yönetim kurulu üyeleri yapmış oldukları sosyal projelerde kısa sürede dikkatleri üzerine çekerek takdir topluyorlar.

Kapaklı Samsun Alaçamlılar Derneği sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor. Bu kapsamda dernek tarafından ihtiyaç sahibi ailelere kömür yardımı yapılmaya başlandı. “Sıcacık bir iyilik” sloganıyla yola çıktıklarını belirten Kapaklı Samsun Alaçamlılar Derneği Başkanı ve “TAŞKIRAN GAYRİMENKUL” Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taşkıran, “Üşüyen Elleri, Titreyen Bedenleri, Soğuyan Gönülleri Tek Bir Şey Isıtabilir. “SICACIK BİR İYİLİK” Yola çıktığımız ilk günkü heyecanla sosyal sorumluluk projelerimize devam ediyoruz. Bu kapsamda “Sıcacık bir iyilik” sloganıyla ihtiyaç sahibi ailelerimiz için kömür dağıtım kampanyası ile birlikte kömür dağıtımımıza başladık. Yetkili kurumlarla da iş birliği içerisinde olup yardımlarımızın gerçek ihtiyaç sahibi ailelere ulaşması için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. İhtiyaç sahibi ailelerimiz kampanyadan faydalanmak için derneğimize gelerek talepte bulunabilirler.’’ dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI