Advert

İLÇEMİZDE TARIM KREDİ KOOPERATİF MARKET AÇILDI

Çiftçimizin ürünlerini kaliteli ve uygun fiyatlar ile doğrudan tüketicimize ulaştıran, Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinin bir şubesi de İlçemiz Cumhuriyet Meydanı Ziraat Bankası eski yeri Belediye karşısına açıldı.

İLÇEMİZDE TARIM KREDİ KOOPERATİF MARKET AÇILDI

Çiftçimizin ürünlerini kaliteli ve uygun fiyatlar ile doğrudan tüketicimize ulaştıran, Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinin bir şubesi de  İlçemiz Cumhuriyet Meydanı Ziraat Bankası eski yeri Belediye karşısına açıldı.

Açılışa İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, Belediye Başkanı İlyas Acar, İlçe Müftüsü Orhan Bal, siyasi parti temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşları daire amirleri ve vatandaşların katılımı ve ilçe Müftüsü Orhan Bal’ın duaları ile açıldı. 

Açılışta İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, “İlçemizde açılan tarım kredi kooperatif marketi halkımıza kaliteli malı uygun fiyatla ulaştıracaktır. Hayırlı uğurlu olsun. Rekabetten tüketici kazançlı çıkacaktır. ilçemizde de bugün açılarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulan Tarım Kredi Market’in ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Belediye Başkanı İlyas Acar, ülke tarımının öncüsü ve Türkiye'nin en büyük çiftçi kuruluşu olan Tarım Kredi Kooperatifleri Marketinin ilçemizde faaliyet gösterecek olan şubesinin açılışında hayırlı olsun dileklerini sundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI