Advert

OKUL MÜDÜRÜNDEN PANSİYON ZİYARETİ

Okul Müdürü Nurcan Bolat, 29 Kasım 2022 Salı akşamı Şehit Kadir Kara Anadolu İmam Hatip Lisesi erkek öğrenci pansiyonunu Lokman Kağızmanlı, Sefa Ovalı, Hanife Değirmen ve Fatma Er ile birlikte ziyaret etti.

OKUL MÜDÜRÜNDEN PANSİYON ZİYARETİ

Okul Müdürü Nurcan Bolat, öğrencilerle sohbet etti, onların pansiyondaki uygulamalar, istedikleri sosyal etkinlikler gibi konulardaki fikirlerini aldı. Bolat, "Akşamki ara öğünlerde her ay Alaçamlı kadınlar ve okulumuzdaki kadın öğretmenlerin desteği ile yatılı öğrencilerimizin canlarının istediği anne eli değmiş yiyecekleri hatırlayacaklarını söyledi. Ayrıca bu akşam ara öğün için Alaçam Doyran Mahallesi Kuran Kursu Hocası Hanife Titiz ve öğrencileri anne böreği, anne keki ve anne kurabiyesi yaptılar, hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim, ellerine sağlık."  dedi.

Öğrenciler, yapılan uygulamadan çok memnun olduklarını ve akşamları ara öğün için Alaçamlı kadınlar ve okulumuzdaki kadın öğretmenlerin desteği ile yapılan uygulamada annelerimizin kendi elleriyle yapmış gibi garklı bir damak tadı ile bizleri buluşturan okul yönetimimize çok teşekkür deriz dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI