Advert

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SAMSUN'DA 400'E YAKIN AÇILIŞ YAPACAK

Samsun AK Parti İl Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 10 Aralık Cumartesi günü saat 13.00'te tarihe Cumhuriyet Meydanın da yapacağı toplu açılış ve mitingi öncesi toplantı yapıldı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SAMSUN'DA 400'E YAKIN AÇILIŞ YAPACAK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 10 Aralık Cumartesi günü saat 13.00'te tarihe Cumhuriyet Meydanın da yapacağı toplu açılış ve mitingi öncesi, Samsun AK Parti İl Teşkilatı tarafından yapılan toplantıya, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı İl Koordinatörü Yahya Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu katıldı.

Başkan Aksu, basın toplantısında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; " Bizler büyük bir inanışın, Yüce bir mefkûrenin ve Anadolu kıtası büyüklüğündeki dava taşının mirasçılarıyız. Bağrından çıkardığı liderine her koşulda sahip çıkan ve arkasında dimdik duran bu aziz millet, bu dönemde de atalarından miras kalan o büyük davanın, o yüce mefkûrenin lideri olarak bağrından, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı çıkarmıştır. Dünyadaki dengelerin ve güç merkezlerinin değiştiği günümüz küresel siyasetinin adaletsiz düzenine karşı, “Dünya beşten büyüktür” diyerek daha adil bir dünyanın mümkün olduğunu tüm dünyaya, tüm insanlığa haykıran liderdir… Dünya mazlumlarının, ezilenlerin gür sesi, Suskun dünyanın hür sesidir.

Türkiye Yüzyılının inşa ve ihya süreci başlamıştır. Türkiye Yüzyılı huzurun, güven ve istikrarın, üretim-istihdam ve ihracatın, dijitalin-iletişimin, bilimin, kalkınmanın, değerlerin, haklının, istiklalin ve istikbalin, kısacası, Türk Devletinin, Türk Milletinin yüzyılıdır. 85 milyonun ve hatta soydaş ve gönül coğrafyamızın yüzyılıdır. Bu hedefe, bu ülküye, bu mefkûreye 20 yıldır,  15 seçimdir en büyük desteği veren aziz Milletimize ve hususen Samsunlu hemşehrilerimize şükranlarımızı sunuyorum. 20 yıldır girdiği her seçimden milletimizin desteğiyle zaferle çıkan, Samsun’a olan sevgisi herkes tarafından bilinen ve SAMSUN’ a "Gözbebeğim" diye tanımlayarak ayrı bir önem veren, şehrimize kazandırdığı hizmetlerle de bunu en iyi şekilde ispatlayan Sayın Cumhurbaşkanımız, İlimizde, ilçelerimizde gerçekleştirilen yatırımların Toplu Açılışının yapılacağı Miting’de hemşerilerimizle kucaklaşmak amacıyla Samsun’a geliyor… Dünyanın en büyük uzay ve havacılık organizasyonunda Teknofest günlerinde 3 Eylülde şehrimizi teşrif etmişlerdi.  Şehrimiz çok büyük bir sınamayı başarı ile vermiş ve sadece o gün, 200 binin üzerinde bir katılım sağlanmıştı. Toplamdaki ziyaretçi sayısı ise 1 milyonun üzerinde idi. Başta Sayın Valimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız ve tüm Milletvekillerimiz olmak üzere emeği geçenlere tekrar teşekkür ediyorum. Hemşehrilerimizin ise, Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Dünya Liderine çok büyük sevgi beslediğini ve Cumhurbaşkanımızı hasretle, özlemle beklediğini biliyoruz. 24 Haziran 2018 seçimlerinde Bu Gönül Bağı 67'lik bir oy desteği olarak tecelli etmiştir. Samsunumuz Cumhurbaşkanımızı tekrar bağrına basmak için gün sayıyor… Her seçimde en yüksek oyu vererek Cumhurbaşkanımıza desteklerini esirgemeyen kıymetli hemşerilerimizin, yine yüreğini ortaya koyarak Cumhurbaşkanımıza çok büyük destek vereceğinden eminiz…

Türkiye Yüzyılına da, Meşâle Şehir - Kurtuluş Şehri - Teknofest Şehri SAMSUNUMUZ öncülük edecektir. Tüm Samsunlu hemşerilerimizi 10 Aralık Cumartesi günü saat 13.00'te tarihe tanıklık etmeye, Cumhuriyet Meydanına Aileleriyle Birlikte davet ediyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI