Advert
Advert
Advert

ŞEHİT KADİR KARA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ VELİ TOPLANTISI YAPILDI

Şehit Kadir Kara Anadolu İmam Hatip Lisesi 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı 1. dönem veli toplantısını 7 Aralık 2022 Çarşamba günü saat 11.30'da çok amaçlı salonda gerçekleştirdi

ŞEHİT KADİR KARA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ VELİ TOPLANTISI YAPILDI

Toplantı, Okul Müdürü Nurcan Bolat'ın açılış konuşmaları ile başladı. Okul tanıtım sunumu ile devam etti. Toplantıda velilere Müdür Başyardımcısı Lokman Kağızmanlı, Müdür Yardımcıları Sefa Ovalı, Ali Gündeş, Mustafa Zengin tarafından okulda yürütülen projeler, yapılan yarışmalar, etkinlikler ve planlamalar hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Sonrasında Rehber Öğretmeni Muhammet Öner'in velilere yönelik hazırlamış olduğu ''ERGENLİK DÖNEMİ'' ile ilgili vermiş olduğu seminerle devam etti.

Saat 12.30-13.30 arasında öğrenci velileri öğrencilerinin sınıflarına çıkıp çocuklarının sıralarına oturdular. Sınıf rehber öğretmenleri velilere öğrencileri hakkında bilgilendirmede bulundu, öğrencilerinin ara karnelerini dağıttı.  Branş öğretmenleri dersine girdiği sınıfları dolaşarak öğrencilerin kendi dersine katılımı ve notları ile ilgili ayrıntılı bilgiler verdi.  Okul Müdürü Nurcan Bolat, "Veli toplantısı davetimize yoğun katılım sağlayan velilerimize teşekkür ederiz. Velilerimizi tek tek arayan sınıf rehber öğretmenlerimizin emeği ile katılımın yüksek olduğu bir toplantı gerçekleştirdik. Öğretmenlerime teşekkür ederim." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU