Advert

KAYMAKAM ZAMAN’DAN OKUL ZİYARETİ

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Özkurt ile birlikte Alaçam Şehit Erdal Bolat Çok Programlı Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

KAYMAKAM ZAMAN’DAN OKUL ZİYARETİ

Çok Programı Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileriyle bir araya gelen Kaymakam Zaman, “Değerli öğretmenler ve öğrenciler hepinize iyi bir eğitim öğretim yılı diliyorum. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da okullarımızı ziyaret ederek sizi yalnız bırakmıyoruz. Alaçamdaki eğitim camiasında amacımız tüm okullarımızın tercih edilebilir bir seviyeye gelmelerini sağlamak. Alaçamımızın neresinde olursa olsun eğitim gören öğrencilerimizin umutla geleceğe başarılı bir şekilde hazırlanması için çalışıyoruz. Bizim için meslek liseleri çok önemli. Öğrencilerimizin hem meslek öğrenip hem de istedikleri alanlara yönelmeleri ve bu alanlarda iyi yönlendirilmeleri lazım. Siz değerli meslek lisesi öğrencilerimiz yaptığı seçimlerle ve öğrendikleri mesleklerle meslek liselerimizin tercih edilmesine fayda sağlayacaksınız. Sizin için en önemli şey ne iş yapıyorsanız yapın yaptığınız işin en iyisini yapmak için çalışın. Hepinize derslerinizde başarılar diliyorum” dedi.

Sınıf ziyaretleri sonrası Okul müdürü Cemil Umar'dan bilgi alan Kaymakam zaman, “Amacımız Çalışmalara Nitelik Kazandırmak” Umar, Amacımız öğrencilerimiz için yapılan tüm çalışmalara nitelik kazandırmak. Bu kapsamda geçen yıl olduğu gibi bu yılda öğrencilerimizin hem akademik başarısı hem de sosyal, kültürel ve sportif başarıları için bu alanlara yoğunlaşmalarına yardımcı olmaya devam ediyoruz dedi. Kaymakam Zaman, Eğitimde gayret ve başarılı çalışmalarınızdan dolayı öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI