Advert

CHP ALAÇAM İLÇE ÖRGÜTÜ “AİLE DESTEKLERİ SİGORTASI” İÇİN SAHAYA İNDİ

CHP Alaçam İlçe Başkanı Fuat Canbaz ve yönetimi, Kadın Kolları ve Gençlik kolları ile birlikte mahallelerde ziyaretlerini sürdürüyor.

CHP ALAÇAM İLÇE ÖRGÜTÜ “AİLE DESTEKLERİ SİGORTASI” İÇİN SAHAYA İNDİ

CHP Alaçam İlçe Başkanı Fuat Canbaz, “Tüm Çabamız Evlatlarımız İçin” Küskünlük, kırgınlık kelimeleri sözlüğümüzden silindi. Dedikodulara kulaklarımız kapandı. Lüzumsuz diyaloglara, memleket menfaati olmayan sataşmalara cevap verecek zamanımız yok. Tarihi bir sorumluluk üstlendiğimizin bilincindeyiz. Mahalle mahalle gezeceğiz ve her kapıyı çalıp Aile Destekleri Sigortası’nı anlatacağız.  Çünkü yangın evlerimizde! Babaların cebinde, annelerin mutfaklarında. Evlatlarımızın eşit, adil ve demokratik bir Türkiye’de büyümesi, yaşaması için tüm çabamız. Kadınlar birlik olduğunda neler yapabileceğini bu kez Alaçam’dan göstereceğiz” şeklinde konuştu.

“BU IŞIĞI GÖRÜYORUM”

Başkan Canbaz, “Her eve girin, çalınmadık kapı bırakmayın ve Aile Destekleri Sigortası’nı bütün yurttaşlara tek tek anlatın” diyen Genel Başkanımız Sayın  Kemal Kılıçdaroğlu ne diyor; ‘Kadın kollarına büyük bir sorumluluk düşüyor. İktidara geldiğimizde hayata geçireceğimiz Aile Destekleri Sigortası’nı anlatın. Yaşadığımız bereketli topraklarda yoksulluğun bir kader olmadığını söyleyin. İşte bugün bizim görevimiz de bu. Kadınlara ulaşmak birlik ve beraberliğinizin sahalara da yansıyacağına yürekten inanıyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI