Advert

KAYMAKAM ZAMAN BAŞKANLIĞINDA MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI

2022 Yılının son “Muhtarlar Toplantısı” Kaymakam Fikret Zaman başkanlığında, Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

KAYMAKAM ZAMAN BAŞKANLIĞINDA MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI

Kaymakam Fikret Zaman başkanlığında düzenlenen toplantıya, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yaşar Görmez, İlçe Emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin, Belediye Yazı İşleri Müdürü Sinan Top,  Belediye Zabıta Müdürü İsmail Peltek, İlçe Yazı İşleri Müdürü Recep Tunç, Orman İşletme Müdürü Ali Hakan Çelik, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Şenol Özcan, Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sönmez, Ziraat Bankası Müdürü Sinan Moral, Milli Emlak Şefi Nevin Şahin, Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Özlem Aydın ve ilgili personeller ile mahalle muhtarları katıldı.

Kaymakam Zaman; Muhtarlar Devletimizin Gören Gözü,

Muhtarların vatandaş ile devlet arasında köprü görevi gördüğüne değinen Kaymakam Zaman; “Kamu yönetim zincirinin ilk halkası muhtarlarımız, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının ve beklentilerinin karşılanmasında, sorunlarının çözüme kavuşturulmasında olmazsa olmaz bir öneme sahip olup, mahallelerimizde devletimizin gören gözü, işiten kulağıdır. Değerli muhtarlarımız, sizlerin bizlere ileteceği sıkıntı ve sorunları, kamu hizmetlerine ilişkin istek ve arzuları dinlemek hem de kamu hizmetlerinin kırsalda ve merkez mahallelerimizde yerinde uygulanmasına yönelik sizlerle belli aralıklarla bir araya geliyoruz. Buradaki amacımız, mahallelerimizin sorun ve sıkıntılarını birinci ağızdan dinlemek ve ilgili kurumlarımızın koordinesinde, imkanlarımız ölçüsünde çözüme kavuşturmaktır” şeklinde konuştu.

 Kaymakam Zaman, 2022 yılının son toplantısını bugün yapıyoruz mahallerinizde özellikle yalnız yaşayan ihtiyaçlı vatandaşlara sahip çıkılması, orman yangını ve afetlere karşı yapılacak hazırlıkları ana başlıklarıyla bilgilendirmede bulunarak, yapılacak hazırlıklar konusunda uyarılarda bulundu.

Toplantının ana maddesi “ilçemizde tarım, hayvancılık ve ormancılık” konulu bilgilendirmeleri ilgili kurum Müdürleri tarafından katılımcılara aktarıldı. Her kurum müdürü kendi kurumu ile ilgili açıklamaları yaparak bilgilen aktardı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI