Advert

ESENLER ALAÇAMLILAR DERNEĞİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

İstanbul Esenler Alaçamlılar Derneği Başkanı Ali Yeşilyurt, birçok dernek başkanına örnek olabilecek bir yardıma daha vesile oldu.

ESENLER ALAÇAMLILAR DERNEĞİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Dernek Üyelerinden Necip Selçuk talihsiz bir yangın felaketi ile karşı karşıya kaldı. Alaçamlılar derneği Başkanı Ali Yeşilyurt, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte harekete geçti. Acilen başlattıkları yardım kampanyası sonucunda 116.000 Türk lirası yardım toplandı.

Toplanılan 116.000 Türk lirası, müteahhit Salih Kılıç’a teslim edilerek yangından etkilenmiş evin tadilatının hemen başlatılması için gerekli görüşmeler ve teşebbüsler yapıldı. Böylece yangın mağduriyeti yaşayan hemşehriye bir umut ışığı yakılarak yalnız ve çaresiz olmadığı gösterildi.

İstanbul Esenler Alaçamlılar Derneği Başkanı Ali Yeşilyurt, Dernek Üyelerinden Necip Selçuk talihsiz bir yangın felaketi ile karşı karşıya kaldı, bizler uzakta olsak ta gönlümüz her zaman memleket için atar, Alaçam Karahüseyinli Mahallesinde bundan bir hafta önce evi yanan ve mağdur olan hemşehrimiz Necip Selçuk’a elimizi uzatarak bir nebze sıkıntılarını hafifletmek amacı ile üyelerimiz ile birlikte almış olduğumuz karar doğrultusunda bizim de bu çorbada tuzumuz olsun diyerek bir mikter para toplayarak tatilatı yapacak olan müteahhide teslim ettik. En kısa zamanda evin tadilatı yapılık yeniden hayat sürmeye başlarlar dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI