Advert

KAYMAKAM ZAMAN KIZLAN ORTAOKULU’NU ZİYARET ETTİ

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, kızlan Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti.

KAYMAKAM ZAMAN KIZLAN ORTAOKULU’NU ZİYARET ETTİ

Kaymakam Zaman, Okul Müdürü Recai Akdemirden okulun fiziki yapısı ve eğitim durumu hakkında bilgi aldı. İncelemelerin ardından sınıfları ziyaret eden Kaymakam Zaman, Öğrencilerle yakından ilgilenerek sohbet etti. Öğretmenlerin ve öğrencilerin istek ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.

Daha sonra okul öğretmenleriyle toplantı yapan Kaymakam Zaman öğretmenlere hitap ederek “Biliyorsunuz bizler öğrencilerimizin uyum ve motivasyonlarına katkı sağlamak için yanlarında olmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda öğrencilerimizin akademik başarılarının yanı sıra sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda da gelişmelerini hedefliyoruz. Amacımız nitelikli öğrenciler yetişmesini ve öğrencilerimizin iyi yerlere gelmelerini sağlamaya yardımcı olmak. Bu anlamda sadece Kaymakamlık ve Milli Eğitim Müdürlüğü olarak değil öğrenciler için yaptığımız çalışma ve faaliyetlere eğitimin tüm paydaşlarını dahil ediyoruz. Siz değerli öğretmenlerimize de gayret ve çalışmalarınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Öğretmenlerle yapılan toplantının ardından sınıfları ziyaret eden Kaymakam Zaman, öğrencilerle hedefledikleri meslekler hakkında konuşarak “Hepiniz çeşitli meslekler hayal edip o meslekleri kazanmak için bu yollardan geçiyorsunuz. Başarının sırrı bir insan ne yapıyorsa yapsın yaptığı o işi en iyi şekilde yapmasıyla gerçekleşir. Sizler de bu anlamda hayal ettiğiniz mesleklere en iyi şekilde derslerinize çalışarak yani elinizden gelenin en iyisini yaparak ulaşabilirsiniz. Hepinize başarılar diliyorum’’ dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI