Advert

ALAÇAMSPOR BOCCE TAKIMI SEÇMELERE DAMGASINI VURDU

Raffa Türkiye Şampiyonası il seçmeleri Alaçam Bocce Sahasında yapıldı.

ALAÇAMSPOR BOCCE TAKIMI SEÇMELERE DAMGASINI VURDU

Alaçamspor Bocce Takımı, Alaçam Bocce Sahası'nda yapılan Raffa Türkiye Şampiyonası Samsun il seçmelerine damgasını vurdu. Alaçamspor Bocce Takımı, Türkiye şampiyonasında, genç kız ve genç erkek ile büyük bayan ve büyük erkek kategorilerinin tamamında il birinciliğini elde etti. İl seçmesini kazanan sporcular 21-31 Ocak 2023 tarihleri arasında Mersin Toroslar Bocce Sahası'nda yapılacak Türkiye Raffa Şampiyonası'nda derece yapmak için mücadele edecekler.

Beden eğitimi öğretmeni ve Bocce Milli takım antrenörü Gökhan Bozdemir aylardır il seçmelerine çok iyi bir şekilde hazırlandık Samsun ili adına yarışacak bütün kategorilerdeki sporcularım bizi gururlandırdı. Türkiye şampiyonasında Samsun ilini en iyi şekilde temsil edeceğiz. Ekim ayında İspanya Palma del Mallarco da yapılan Avrupa petank şampiyonasında Genç kızlar kategorisinde Ülkemize Avrupa Şampiyonluğu getirdik. İnşallah Raffa Türkiye Şampiyonasında Alaçamlı gençlerimiz dereceler yaparak tekrar ülkemizi temsil etme hakkı kazanırlar.

Hepsi Alaçamın köylerinde oturan bu gençler çok küçük yaştan beri Bocce ile ilgileniyorlar. Ulusal ve Uluslararası birçok şampiyonluğumuz var Alaçam gibi küçücük bir ilçeden 15 milli sporcu çıkardık. Bize desteğini esirgemeyen herkese şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum. Türkiye Şampiyonasına katılacak bütün sporcularıma başarılar diliyorum. Allah’ım yardımcımız olsun dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI