Advert

KAYMAKAM ZAMAN'IN MAHALLE ZİYARETLERİ

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Yukarısırganlı ve Vicikler Mahallerini ziyaret ederek bölgedeki vatandaşlarların hal ve hatırlarını sordu.

KAYMAKAM ZAMAN'IN MAHALLE ZİYARETLERİ

Son bir haftadır yukarı mahallelerde yağan kar nedeni ile ziyaretlerini sıkça yapamadığını dile getiren Kaymakam Zaman, ziyaretleri sırasında Mahallelerin genel durumu hakkında muhtarlardan bilgi alan, ihtiyaç sahibi vatandaşları da hanelerinde ziyaret ederek onların hal ve hatırlarını sordu.

Vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini dinleyen Kaymakam Zaman, dile getirilen hususların çözüme kavuşturulması için gerekli çalışmaların yapılacağını belirterek “Bizler vatandaşlarımıza en iyi kamu hizmetini sunmak, talepleri karşılamak, eksiklikleri gidermek için görevimizin başındayız. Gayemiz Alaçam genelinde her bir vatandaşımızın imkânlar ölçüsünde en iyi yaşam standartlarına sahip olmasıdır. Bu doğrultuda insanımıza hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyoruz”.  Dedi.

Vatandaşların derdiyle dertlendiklerini, haliyle hemhal olduklarını ifade eden Kaymakam Zaman, “Yüreği muhabbet dolu kadirşinas hemşehrilerime misafirperverlikleri ve sıcak ilgilileri için teşekkür ediyorum.” dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI