Advert

KAYMAKAM ZAMAN’DAN MAHALLE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Alaçam kaymakamı Fikret Zaman’ın Mahalle ziyaretleri devam ediyor.

KAYMAKAM ZAMAN’DAN MAHALLE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Uzunkıraç Kızılkara Mahallesi ziyaretinde beraberinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Emre Kösem, Alparslan Mahallesi Muhtarı ve aynı zamanda Kızılkara Mahallesi sakinlerinden Aziz Kaya ve Uzunkıraç Kızılkara Mahalle Muhtarı Bayram Kaya ile birlikte hane ziyaretleri gerçekleştirdi.

Hane ziyaretleri kapsamında Uzunkıraç Kızılkara Mahalle Muhtarı Bayram Kaya’dan mahallenin genel durumu hakkında bilgiler alan Kaymakam Zaman, mahallede bulunan Hasan yıldız, Fikri Alnıaçık, Duran Aydın, Şaban Yıldız ve Havva Aydın’ın hane ziyaretlerini gerçekleştirdi.  Hane ziyaretleri kapsamında halkının sorun ve taleplerini dinledi. Kaymakam Zaman, yaptığı açıklamada “İmkanlarımız ölçüsünde sık sık köyleri ziyaret ederek, sorunları kurum müdürlerimiz ile birlikte yerinde inceleme imkanı bulmaya çalışıyorum. Bu sayede köylerimize hizmetler daha kısa bir süre de ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırılmış oluyoruz.” Dedi.

Uzunkıraç Kızılkara Mahalle Muhtarı Bayram Kaya, Mahallemizi ziyaret etmesinden dolayı çok memnun olduğunu dile getirerek teşekkürlerini sundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI