Advert

VALİ DAĞLI’NIN ’10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ’ KUTLAMA MESAJI

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

VALİ DAĞLI’NIN ’10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ’ KUTLAMA MESAJI

Mesajında, Ülke ve dünya gündeminin yanı sıra ilimizde ve bölgemizde yaşanan olaylar ve gelişmelerden bizleri haberdar eden gazetecilerimiz, her koşulda ve her şartta sorumluluk duygusu bilinciyle görevlerini başarı ile yürütmektedir.

Kamuoyunu mesai mefhumu gözetmeksizin fedakârca, doğru ve hızlı bir şekilde bilgilendiren ve olayları tarafsız bir şekilde aktaran gazetecilerimiz, halkımızın bilinçlenmesinin yanında toplumsal barış, huzur ve güven ortamının güçlenmesine de önemli katkılar sağlamaktadır.

Gazetecilerimiz kurumlarla bireyler arasında bilgi akışını sağlayarak demokrasinin korunmasına yardımcı olan, toplumdan gelen istekleri yansıtarak kamuoyu duyarlılığının artmasını sağlayan, düşünce ve ifade özgürlüğünün en etkili temsilcileri konumundadırlar.

Bu duygu ve düşüncelerle, ilimizle ilgili gelişmeler konusunda hemşehrilerimizi bilgilendiren ve özveriyle yerine getirdikleri görevleriyle ilimizin kültürel, sosyal ve ekonomik gelişiminde etkin bir rol üstlenen yerel basınımızın temsilcisi gazetecilerimiz başta olmak üzere tüm basın mensuplarımıza çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diliyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI