Advert

BAŞKAN KILIÇ: “BASINIMIZIN YANINDA OLMAYI SÜRDÜRECEĞİZ”

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla düzenlenen yemek programında, Bafra, Alaçam ve 19 Mayıs ilçelerinde görev yapan gazeteciler ile yerel ve ulusal basın-yayın kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geldi.

BAŞKAN KILIÇ: “BASINIMIZIN YANINDA OLMAYI SÜRDÜRECEĞİZ”

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç gazetecilere yönelik hitabında, kamu görevi ifa eden basın mensuplarının her zaman yanında olduğunu vurguladı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

“Basının her zaman yanında olacağız”

Basının, demokrasinin olmazsa olmazı olduğunun altını çizen Başkan Kılıç, konuşmasını “Kamuoyuna, iyisi ile kötüsüyle her şeyi aktaran sizlersiniz. Bütün zorluklarına rağmen kamuoyunu bilgilendirme görevini yerine getiren siz değerli Basın mensuplarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” şeklinde sürdürdü.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla düzenlenen yemek programında Bafra’nın geleceği için yapılan çalışmalar değerlendi.

 Yemekte yerel basın mensuplarının kendisine yönelttiği soruları yanıtlayan Başkan Kılıç, yürütülen çalışmalar hakkında bilgileri gazetecilerle paylaştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI