Advert

VALİ DAĞLI: MUHTARLAR TOPLANTISINA KATILDI

2023 Yılının İlk Muhtarlar Toplantısı Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı Başkanlığında Yakakent Kozköy Ortaokulu Konferans Salonunda Gerçekleştirildi.

VALİ DAĞLI: MUHTARLAR TOPLANTISINA KATILDI

2023 yılının ilk muhtarlar toplantısı; Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Yakakent Kaymakamı Abdüssamed Kılıç, Belediye Başkan V. Naile Yetmişbir, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve muhtarların katılımı ile Yakakent Kozköy Ortaokulu Konferans Salonunda Gerçekleştirildi.

Üstlenmiş oldukları sorumluluğun bilinciyle hareket eden muhtarlarımızın, kamu yönetimi ve toplumsal hayatımızın en temel yapı taşlarından birisi olduğuna dikkat çeken Vali Dağlı, mahallesinde yaşayan her vatandaşımızın sağlığının takibinden temel ihtiyaçlarının karşılanmasına kadar her derdiyle ilgilenen ve bu konuda ilgili birimlerimize yol göstererek, onlarla birlikte gece gündüz çalışan kıymetli muhtarlarımızla buluşmaya ve istişare etmeye devam edeceklerini belirterek, tüm muhtarlarımıza görevlerinde kolaylık ve başarılar diledi. Gündemdeki konular hakkında karşılıklı görüş alışverişi yapıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI