Advert

ALAÇAM ZİRAAT ODASI DELEGELERİ YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

Alaçam Ziraat Odası’nın 2023 yılının şubat ayında yapılması beklenen seçimli olağan genel kurulu öncesi 65 mahallede delege seçimleri yapıldı.

ALAÇAM ZİRAAT ODASI DELEGELERİ YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

Alaçam Ziraat Odasına üye çiftçi belgesi olan kişilerin oy kullandığı delege seçimlerinde delege olan 65 mahalle delegesi Ziraat Odası tarafından yapılan birlik ve beraberlik yemeğinde bir araya gelerek delege seçilen adaylara Ziraat Odası tarafından “Delege Belgesi” Oda yönetimi tarafından belgeleri takdim edildi.

Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, 31.12.2022 Cumartesi günü yapılan Ziraat Odaları Genel Kurul Delege seçimleri sonucu 04.01.2023 – 04.01.2027 tarihleri arası Alaçam Ziraat Odası Asil Dele Üyeliğine seçilen 65 mahalle delegemiz ile birlikte bir araya gelerek birlikteliğimiz her daim devam edecektir dedi.

Başkan Bedir, 2023 yılının şubat ayında yapılması beklenen seçimli olağan genel kurulunda 65 mahallede delegesi ile yapılacak olan başkanlık seçimlerinde birlik ve beraberlik içerisinde 65 mahalle delegesi ve çiftçilerimiz ile birlikte odayı yönetmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI