Advert

ALAÇAM ESNAF SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ 2023 YILI KONGRESİNİ YAPTI

Alaçam Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 2023 Yılı Kongresini 15 Ocak 2023 Pazar günü Saat 12.00’da üyelerin katılımı ile gerçekleştirdi.

ALAÇAM ESNAF SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ 2023 YILI KONGRESİNİ YAPTI

Kongreye, Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar, Şoförler konfederasyonu Genel Başkanı ve Samsun-Sinop Bölge Birliği Başkanı Fevzi Apaydın, Sinop Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Cemal Gürsel Öz ve çevre ilçelerden bulunan kooperatif başkanlarının katılımı, Siyasi Parti Temsilcileri ve İlçemizde bulunan sivil toplum örgütleri Başkan ve yöneticileri, Mahalle Muhtarları, Alaçam Halkbank Şube Müdürü Mevlana Yıldırım ve Personeli, Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi delegeleri katıldı.

Alaçam Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü konferans salonunda gerekli çoğunluk sağlanarak açılış konuşmasını Kooperatif Başkan Yardımcısı Vedat Özyılmaz yaparak divan kurulu oluşturuldu. Alaçam Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 2023 Mali Genel Kurulu üyelerin katılımı ile gerçekleşti. Mali genel kurulun divan başkanlığına Şoförler konfederasyonu Genel Başkanı ve Samsun-Sinop Bölge Birliği Başkanı Fevzi Apaydın, Başkan yardımcılığına Sinop Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Cemal Gürsel Öz, katipliğe Hasan Arlı ve Niyazi Altınkaynak seçilerek divan kurulu oluşturuldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan genel kurulda yönetim kurulunun 2021-2022 yılı faaliyet raporu ve gelir gider raporları Kooperatif Muhasebecisi Necmi Kurt tarafından okunarak üyeler ile birlikte onandı. Denetleme kurulu 2021-2022 yılı faaliyet raporu da okunarak üyeler bilgilendirildi.

2021-2022 yılı faaliyet raporu ve gelir gider raporlarının okunmasının ardından açık oylamaya geçildi. Yapılan açık oylama sonucu salonda bulunan üyeler ile birlikte 2023-2025 yılları arası yeni yönetim kurulu oluşturuldu.

Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar’da söz alarak ilçemizde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Başkan Acar, verdiğimiz her sözümüzü yerine getirmeye çalışıyoruz diyerek bilgilendirdi.

Genel Kurul sonrası kısa bir konuşma yapan Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanı Mehmet Aydoğdu katılımcıları bilgilendirdi. Kooperatifimizde bazı kolaylıklar getirildiğini, vatandaşlara daha kolay ödeme şekilleri sunduklarını ve artık kredi kartı ile de kooperatifimizde ödeme yapabileceklerini dile getirdi. Aydoğdu, Bu vesile ile genel kurulun sorunsuz bir şekilde tamamlanmasından dolayı katılan ve kendilerine destek veren bütün ortaklara teşekkür etti. Genel Kurul toplantısına Samsun-Sinop kooperatifleri bölge birliğine bağlı Başkanlar ve yöneticiler kongreye misafir olarak iştirak ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI