Advert

HANCIOĞLU BAFRA’DA KADIN KOLLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Bafra, Alaçam,19 Mayıs ve Yakakent kadın kolları ile Bafra Öğretmenevinde kahvaltıda bir araya geldi.

HANCIOĞLU BAFRA’DA KADIN KOLLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Program öncesi konuşma yapan Neslihan Hancıoğlu şunları söyledi, ‘’Türkiye'nin bugün içinde bulunduğu zor koşulları, toplumun temelini oluşturan ve yükünü çeken biz kadınların yaşadığı sıkıntıları uzun uzun anlatmanın; yani kendimizi kendimize anlatmanın lüzumu yok.

‘’HEPİMİZ HER ŞEYİ GÖRÜYORUZ, BİLİYORUZ, YAŞIYORUZ’’

Biz kadınlar, toplumsal yaşamdaki gücümüzün, siyasetteki gücümüzün de farkındayız diyen Hancıoğlu şöyle devam etti.  Zaten bu yüzden bu mücadelenin içindeyiz ve bugün burada bir aradayız. Türkiye, bir değişimin eşiğindeyse, yaşadığımız krizden bir çıkış yolu açılacaksa, buna ancak biz kadınlar öncülük edebiliriz. Biz kadınlar bunun en somut ve yakın örneğini, yerel seçim sürecinde ortaya koyduk. Partimizin kadın örgütlenmesi, ülkemizin dört bir yanında çelik bir irade ortaya koydu. O 'yıkılmaz' denilen kaleler, yani İstanbul, Ankara'yı bunların elinden kurtardık. Ve emin olun bu büyük başarıları kadın örgütlenmemizin özverili ve planlı çalışmaları sayesinde elde edildi.

‘’ÖNÜMÜZDE BİR TARİHİ EŞİK VAR’’

O gün belediyeleri kurtardık, şimdi önümüzde Türkiye'yi kurtarma fırsatı var. Bu süreçte, partimizin her bir üyesine ama özellikle de kadınlarımızın emeğine, iradesine ihtiyacımız var. Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu'na, kararlılıkla yürüttüğü bu mücadelede güç katmak, onun verdiği mesajları toplumun her kesimine etkili ve güçlü bir şekilde ulaştırmak ve bunu oya dönüştürmek için var gücümüzle çalışmamız gerekiyor. Yani özetle şu andan itibaren, büyük bir seferberlik içine girmemiz, örgütlü gücümüzü sahaya yansıtmamız gerekiyor. Elini sıkmadığımız, derdine ortak olmadığımız, başta Aile Destekleri Sigortası olmak üzere, partimizin çözüm politikalarını anlatmadığımız, ikna etmediğimiz hiç kimse kalmamalı. Bu çalışmamıza her bir üyemizi dahil etmeliyiz ve mutlaka dahil edeceğiz! Partimiz bugün her birimizi görev ve sorumluluk almaya davet ediyor. Katılımlarınız ve katkılarınız için hepinize teşekkür ediyorum. İktidarı devralacağımız güne kadar yürüteceğimiz çalışmalarda hepimize başarılar diliyorum. İyi ki varsınız, iyi ki yol arkadaşıyız’’ dedi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Bafra’da kadın kolları ile Bafra Öğretmenevinde kahvaltıda bir araya geldi.  Program öncesi konuşma yapan Neslihan Hancıoğlu şunları söyledi, ‘’Türkiye'nin bugün içinde bulunduğu zor koşulları, toplumun temelini oluşturan ve yükünü çeken biz kadınların yaşadığı sıkıntıları uzun uzun anlatmanın; yani kendimizi kendimize anlatmanın lüzumu yok.

‘’HEPİMİZ HER ŞEYİ GÖRÜYORUZ, BİLİYORUZ, YAŞIYORUZ’’

Biz kadınlar, toplumsal yaşamdaki gücümüzün, siyasetteki gücümüzün de farkındayız diyen Hancıoğlu şöyle devam etti.  Zaten bu yüzden bu mücadelenin içindeyiz ve bugün burada bir aradayız.Türkiye, bir değişimin eşiğindeyse, yaşadığımız krizden bir çıkış yolu açılacaksa, buna ancak biz kadınlar öncülük edebiliriz. Biz kadınlar bunun en somut ve yakın örneğini, yerel seçim sürecinde ortaya koyduk. Partimizin kadın örgütlenmesi, ülkemizin dört bir yanında çelik bir irade ortaya koydu. O 'yıkılmaz' denilen kaleler, yani İstanbul, Ankara'yı bunların elinden kurtardık. Ve emin olun bu büyük başarıları kadın örgütlenmemizin özverili ve planlı çalışmaları sayesinde elde edildi.

‘’ÖNÜMÜZDE BİR TARİHİ EŞİK VAR’’

O gün belediyeleri kurtardık, şimdi önümüzde Türkiye'yi kurtarma fırsatı var. Bu süreçte, partimizin her bir üyesine ama özellikle de kadınlarımızın emeğine, iradesine ihtiyacımız var. Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu'na, kararlılıkla yürüttüğü bu mücadelede güç katmak, onun verdiği mesajları toplumun her kesimine etkili ve güçlü bir şekilde ulaştırmak ve bunu oya dönüştürmek için var gücümüzle çalışmamız gerekiyor. Yani özetle şu andan itibaren, büyük bir seferberlik içine girmemiz, örgütlü gücümüzü sahaya yansıtmamız gerekiyor. Elini sıkmadığımız, derdine ortak olmadığımız, başta Aile Destekleri Sigortası olmak üzere, partimizin çözüm politikalarını anlatmadığımız, ikna etmediğimiz hiç kimse kalmamalı.

Bu çalışmamıza her bir üyemizi dahil etmeliyiz ve mutlaka dahil edeceğiz! Partimiz bugün her birimizi görev ve sorumluluk almaya davet ediyor. Katılımlarınız ve katkılarınız için hepinize teşekkür ediyorum. İktidarı devralacağımız güne kadar yürüteceğimiz çalışmalarda hepimize başarılar diliyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI