Advert

GÖNÜLLÜ GENÇLER HEM EĞLENDİ HEM DE EĞLENDİRDİ

Alaçam Gençlik Merkezi Gönüllüleri Resai Aydın İlkokulu öğrencilerini eğlendirirken kendileri de doyasıya eğlendi.

GÖNÜLLÜ GENÇLER HEM EĞLENDİ HEM DE EĞLENDİRDİ

Alaçam Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan; Gönüllü Gençlik Liderlerimiz ve gönüllü gençlerimizle birlikte Resai Aydın İlkokulu'nda minikleri mutlu etmek, yüzlerini güldürmek için güzel bir faaliyet gerçekleştirdik.

Gençlik Lideri, Uzman, Antrenör, Gönüllü Gençlik Liderleri, eğitmen ve gönüllü gençleri ile birlikte Alaçam Resai Aydın İlkokulu öğrencilerine yönelik geleneksel çocuk oyunları, zeka oyunları, dart gibi çeşitli sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetler gerçekleştirdik.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan; "Gençlerimizin iyi bir eğitim almaları, onların en donanımlı bir şekilde hayata hazırlanmaları için göreve geldiğimiz günden beri çalışıyoruz. Yaptığımız projelerin çoğu çocuk ve gençlerimizin ruhsal ve fiziksel gelişimini sağlayacak türden çalışmalardır. Biz bunları daha da arttıracağız. Bugün burada yapmış olduğumuz ekinlikte gördüm ki minikler mutlu oldu mu bizlerde mutlu oluyoruz. Rasai Aydın İlkokulu Müdürü Ayhan Dodur’beye ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum".

"Gençlik ve Spor Bakanlığımızın başlatmış olduğu "Merkezim Her Yerde" projesi kapsamında ki faaliyetlerimize devam ediyoruz. Çocuklarımızın doyasıya eğlendiklerini görmek bizleri mutlu ediyor. Faaliyetlerimizin içerisinde yüz boyama, halat çekme, eğitsel oyunlar ve çeşitli sportif etkinliklerde var. Bu oyunları çocuklarla birlikte oynayarak güzel vakit geçiriyoruz. Amacımız Gençlik Merkezimize gelemeyen öğrencilerimize bu proje sayesinde ulaşıp etkinlik yapmaktır" diye konuştu.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI